Lampki zewnętrzne łańcuch 10 kolorowych kulek fi5cm sznur 5m 230/24V
Odniesienie : B10303VRX
Stan: Nowy produkt
Łańcuch świetlny girlanda lampek choinkowych LED składający się z 10 kolorowych kulek LED o średnicy 5cm. Zestaw przeznaczony do zastosowań zewnętrznych i domowych. Przewód ze światełkami ma 5m długości + 3m do sterownika/zasilacza. Tworzy prawdziwą atmosferę w ogrodzie lub w domu. Idealny, aby uczynić Twój ogród wyjątkowo przytulnym i świątecznym w miesiącach letnich, ale także doda dodatkowej atmosfery do Twojego ogrodu w miesiącach zimowych.
101,08 zł
101,08 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Temperatura działania | : -25℃~45℃ |
| Maksymalna liczba podłączeń lamp | : 5pcs |
| Zabezpieczenie IK | : IK06 |
| Długość | : L8m |
| PF | : >0.5 |
| typ | : Liniowe lampki sznurkowe żarówka |
| Liczba diod | : 50LED |
| kategoria | : Łańcuch świetlny niskonapięciowy |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : plastik/Miedź |
| Kolor produktu | : Wielokolorowy |
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Klasa IP | : IP44 |
| EEI | : A |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 270 ° |
| CRI | : Ra≥60 |
| Temperatura barwy | : 2700K |
| Napięcie | : DC24V |
| Kolor światła | : Ciepłe światło |
Więcej informacji -
Możesz łatwo owinąć sznur świateł wokół belki lub drzewa lub ozdobić baldachim. Sama część z 10 kulami LED ma długość 5 metrów, a odległość między wtyczką a pierwszą diodą LED również wynosi 3 metrów, dzięki czemu możesz zapewnić duży obszar tym pięknym, nastrojowym oświetleniem. Odległość pomiędzy diodami LED wynosi 50 cm. Lampa LED String Light ma stopień ochrony IK06 i dlatego nadaje się do użytku na zewnątrz. Przewód świetlny LED niskiego napięcia jest łatwy w instalacji: plug & play. Wtyczka EU wyposażona jest w transformator 24V. Podłącz gniazdko i ciesz się!
- Kolor produktu: Wielokolorowy
- Kolor światła: Barwa Ciepła
- Opis produktu: 10-LED;Taśma świetlna z możliwością łączenia
- kategoria: Łańcuch świetlny niskonapięciowy
- Długość: 8m
- Zabezpieczenie IK: IK06
- Napięcie: DC24V
- Pobór prądu: MAX.187mA
- Temperatura barwy: 2700K
- CRI: Ra≥60
- PF: >0.5
- Kąt świecenia: 270 °
- Hg%: zero
- EEI: A
- Stopień ochrony: IP44
- Środowisko: Wewnątrz i na zewnątrz
- Temperatura działania: -25℃~45℃
- Żywotność: 15000h
- Materiał wykonania: Guma, plastik, ABS
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania