4xLampki solarne wbijane trawnikowe duże XL 12cm barwa ciepła 3200k
Odniesienie : B10201WXL
Stan: Nowy produkt
Zestaw czterech dużych lampek solarnych trawnikowych o średnicy 12 cm, wbijanych w grunt z przeznaczeniem na montaż zewnętrzny np. w ogrodzie, wystarczy wbić lampę w pożądanym miejscu, nie wymaga źródła prądu, ładują się w dzień, a świecą w nocy.
234,14 zł
234,14 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Materiał wykonania | : plastik |
| Prąd panalu solarnego | : 109mA |
| Wielkość panalu solarnego | : Φ103mm |
| Napięcie panalu solarnego | : DC5.5V |
| Moc panalu solarnego | : 0.6W |
| pojemność akumulatora. | : 500mAh |
| Typ baterii/akumulatora | : Baterie litowe. |
| Ilość w pojedynczym opakowaniu | : 4 pcs |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : III |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Model | : Okrągły |
| Środowisko | : Na zewnątrz |
| Klasa IP | : IP66 |
| Hg(mg) | : zero |
| CRI | : Ra≥70 |
| Temperatura barwy | : 3200K |
| Napięcie | : DC5.5V |
| Kolor światła | : Ciepłe światło |
| Kolor produktu | : Black |
Więcej informacji -
Bezprzewodowe i łatwe w instalacji. Płaska i okrągła konstrukcja korpusu lampy jest ładna i elegancka. Panel solarny zajmuje 80% powierzchni korpusu lampy i pełni wykorzystuje niewielką przestrzeń, co zapewnia wysoką wydajnością ładowania. Lampka gruntowa trawnikowa świeci dookoła ciepłym światłem i w pełni oświetla otaczającą ją przestrzeń. Korpus lampy wykonano z trwałego tworzywa sztucznego, które mogą wytrzymać nacisk jadącego samochodu. Stopień ochrony IP66, niestraszny jej wiatr i deszcz
- Typ baterii/akumulatora: CR-18650
- Typ baterii/akumulatora: Baterie litowe.
- Kolor produktu: Czarny
- Model: Okrągły
- Kolor światła: Barwa Ciepła
- Wymiary: L121.4*W121.4*H24.5 mm
- Moc panelu solarnego: 0.6W
- Napięcie panelu solarnego: 5.5V
- Napięcie: DC5.5V
- Temperatura barwy: 3200K
- Strumień świetlny: 5lm
- CRI: Ra≥70
- Stopień ochrony: IP66
- Środowisko: Na zewnątrz
- pojemność akumulatora.: 3.7V 500mAh
- Czas świecenia: 8h
- Certyfikat: CE,RoHS
- Sztuk w opakowaniu: 4 szt.
Pliki do pobrania