Solarna taśma świetlna z deszczem meteorytów 30 cm, RGBY, 5 m
Odniesienie : B10201ON1
Stan: Nowy produkt
Solarna lampa w kształcie deszczu meteorytów
- Kolor produktu: Przezroczysty
- Kolor światła: RGBY
- Wymiary: 5m
- Napięcie: DC7V
- Maksymalna moc: 0.74W
- Stopień ochrony: IP65
89,42 zł
89,42 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Długość przewodu | : L3m |
| Rozstaw produktów | : 72cm/Rozstaw |
| Czas pracy | : 12h |
| Czas pracy baterii/akumulatora | : MAX.12h |
| Prąd panalu solarnego | : 250mA |
| Typ panalu solarnego | : silikon polikrystaliczny |
| Wielkość panalu solarnego | : L105*W85mm |
| Napięcie panalu solarnego | : DC4.5V |
| Moc panalu solarnego | : 1.125W |
| Czas ładowania | : 4-6h |
| Długość lampek sznurkowych | : L5m |
| pojemność akumulatora. | : 1200mAh |
| Typ baterii/akumulatora | : Baterie litowe. |
| Model | : Deszcz meteorów |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : III |
| typ | : Świecąca stylizacja |
| Liczba diod | : 192LED |
| kategoria | : Łańcuch świetlny solarny |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : plastik/Miedź |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Środowisko | : Na zewnątrz |
| Klasa IP | : IP65 |
| Hg(mg) | : zero |
| Napięcie | : DC3.7V |
| Kolor światła | : Czerwone światło/Zielone światło/Niebieskie światło/Barwa ciepła |
Więcej informacji -
- Typ baterii/akumulatora: Baterie litowe.
- Kolor produktu: Przezroczysty
- Kolor światła: RGBY
- Opis produktu: Solarna lampa w kształcie deszczu meteorytów
- Wielkość panelu solarnego: L105*W85mm
- Typ panelu solarnego: silikon polikrystaliczny
- Wymiary: 5m
- kategoria: Łańcuch świetlny solarny
- Długość przewodu: 3m
- Moc panelu solarnego: 1.125W
- Napięcie panelu solarnego: 4.5V
- Prąd panelu solarnego: 250mA
- Maksymalna moc: 0.74W
- Napięcie: DC7V
- Pobór prądu: 20mA
- Hg%: zero
- Stopień ochrony: IP65
- Środowisko: Na zewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~45℃
- Czas świecenia: Max.12h
- Żywotność: 15000h
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania