Naświetlacz 30W 6500K halogen barwa biała zimna LED typ SLIM 2510lm
Odniesienie : B102023JH
Stan: Nowy produkt
Reflektor zewnętrzny wykorzystujący wysokiej jakości chipy LED wysoka jasność, duża oszczędność energii i długa żywotność. Zewnętrzny reflektor LED o mocy 30 W i zimnej barwie światła może zastąpić tradycyjną żarówkę o mocy 120 W, oszczędzając ponad 85% energii i oszczędzając pieniądze na rachunkach za prąd.
Arkusz danych
| Hg(mg) | : zero |
| Drutu | : 3*1.0mm² |
| Długość przewodu | : 30cm |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : I |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Aluminium/Szkło |
| Żywotność | : 25000h |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Klasa IP | : IP65 |
| EEI | : F |
| Odpowiada żarówce | : 120W |
| Kolor produktu | : Biały |
| Kąt świecenia | : 110° |
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.9 |
| CRI | : Ra≥70 |
| Strumień świetlny | : 2510lm |
| Temperatura barwy | : 6500K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 150mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 30W |
| Kolor światła | : Barwa Zimna |
Więcej informacji -
Odlewany ciśnieniowo stop aluminium z szybą ze szkła hartowanego, a także reflektory są odporne na ciepło, korozję i uderzenia. Ponadto jego poziom ochrony wynosi IP65, co gwarantuje odporność na deszcz, śnieg i piasek. Zapewnia jasną i bezpieczną noc, gdziekolwiek jest zainstalowany.
Zewnętrzny reflektor LED ma maskę ze szkła hartowanego, które zapewnia silną transmisję światła oraz wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu reflektor LED jest trwalszy. W porównaniu z tradycyjnym reflektorem, nasza dioda LED działa stabilniej.
Dzięki wspornikowi z regulacją kąta 180 można go zainstalować na suficie, na ścianie lub postawić na podłodze. Szeroko stosowane w projektach oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, w tym w garażu, patio, wejściu lub wyjściu z domu, ogrodu itp.
Parametry techniczne:
- Kolor produktu: Biały
- Kolor światła: Barwa Zimna
- Wymiary: L150*W122*H27mm
- Długość przewodu: 225mm
- Współczynnik mocy PF: ≥0.9
- Moc: 30W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 150mA
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Temperatura barwy: 6500K
- Strumień świetlny: 2510lm
- CRI: Ra>70
- Kąt świecenia: 110°
- Hg(mg): zero
- Odpowiada żarówce: 120W
- EEI: F
- Klasa IP: IP65
- Środowisko: Na zewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~40℃
- Żywotność: 250000h
- Materiał wykonania: Szkło,Aluminium
- Certyfikat: CE,RoHS
Tył zewnętrznego reflektora LED ma grubą konstrukcję żeberek i dużą powierzchnię rozpraszania ciepła; Ulepszona, ultracienka konstrukcja korpusu zapewnia lepszą wydajność chłodzenie. Wydłuża żywotność lampy do ponad 25 000 godzin.