LED Szklana rurka świetlna T8 1.5m 22W
Odniesienie : B10111IAI
Stan: Nowy produkt
- Temperatura barwy: 4000K
- Kolor światła: Barwa Neutralna
- Strumień świetlny: 1850lm
- Napięcie: 220-240V~
- Wymiary: D30*H1512 mm
26,42 zł
26,42 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Odpowiada żarówce | : 118W |
| Długość | : L1.5m |
| PF | : >0.5 |
| typ | : Zasilanie jednostronne |
| Liczba diod | : 96LED |
| kategoria | : Świetlówka T8 |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Szkło |
| Ilość włączeń | : 10000times |
| Żywotność | : 25000h |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| EEI | : a + |
| Kolor produktu | : Biały |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 270 ° |
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.7 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 1850lm |
| Temperatura barwy | : 4000K |
| Częstotliwość | : 50Hz |
| Pobór prądu | : 190mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 22W |
| Gwint | : G13 |
| Kolor światła | : Barwa Neutralna |
Więcej informacji -
- Kolor produktu: Biały
- Kolor światła: Barwa Neutralna
- Wymiary: D30*H1512 mm
- kategoria: Świetlówka T8
- Gwint: G13
- Długość: 1.5m
- Maksymalna moc: 22W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 190mA
- Częstotliwość: 50Hz
- Temperatura barwy: 4000K
- Strumień świetlny: 1850lm
- CRI: Ra≥80
- PF: >0.5
- Kąt świecenia: 270 °
- Hg%: zero
- Żarowe Moc lampy: 118W
- EEI: a +
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~40℃
- Zastosuj do: Ramka świetlna T8
- Żywotność: 250000h
- Ilość włączeń: >10000times
- Materiał wykonania: Szkło
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania