Podtynkowy okrągły downlight LED E6 7W Światło naturalne
Odniesienie : B10405GOT
Stan: Nowy produkt
Biała ramka
- Temperatura barwy: 4000K
- Strumień świetlny: 618lm
- Otwór montażowy: Φ75-80mm
- Wymiary: D97*H51 mm
31,34 zł
31,34 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Metoda instalacji | : Montaż podtynkowy |
| Otwór montażowy | : Φ75-80mm |
| Stopień ochrony | : IP44 |
| typ | : Podświetlenie krawędziowe |
| Hg% | : <0.1% |
| Maksymalna moc | : 7W |
| kategoria | : Downlight |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Aluminium/Plastik |
| Ilość włączeń | : 20000times |
| Żywotność | : 30000h |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Model | : Okrągły |
| EEI | : F |
| Odpowiada żarówce | : 45W |
| Kąt świecenia | : 120° |
| Współczynnik mocy PF | : >0.5 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 618lm |
| Temperatura barwy | : 4000K |
| Częstotliwość | : 50Hz |
| Pobór prądu | : 35mA |
| Napięcie | : 220-240V |
| Kolor światła | : Barwa Neutralna |
| Kolor produktu | : Biały |
Więcej informacji -
- Kolor produktu: Biały
- Model: Okrągły
- Kolor światła: Barwa Neutralna
- Opis produktu: Biała ramka
- typ: Podświetlenie krawędziowe
- Wymiary: D97*H51 mm
- kategoria: Downlight
- Otwór montażowy: Φ75-80mm
- Współczynnik mocy PF: >0.5
- Maksymalna moc: 7W
- Napięcie: 220-240V
- Pobór prądu: 35mA
- Częstotliwość: 50Hz
- Temperatura barwy: 4000K
- Strumień świetlny: 618lm
- CRI: Ra≥80
- Kąt świecenia: 120°
- Hg%: <0.1%
- Żarowe Moc lampy: 45W
- EEI: F
- Stopień ochrony: IP44
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~40℃
- Metoda instalacji: Montaż podtynkowy
- Żywotność: 30000h
- Ilość włączeń: 20000times
- Materiał wykonania: Aluminium/Plastik
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania