Żarówka LED A60 E27 8W ciepła z czujnikiem zmierzchu
Odniesienie : B10105XBT
Stan: Nowy produkt
Duży kąt. Gdy oświetlenie otoczenia <10Lux±5Lux luksów światło włącza się. gdy oświetlenie otoczenia >30Lux±5Lux luksów, światło gaśnie. Czas oceny natężenia oświetlenia wynosi 6s±2s sekund.
- Temperatura barwy: 3000K
- Kolor światła: Barwa Ciepła
- Strumień świetlny: 730lm
- Napięcie: 220-240V~
- Wymiary: D60*H112 mm
17,64 zł
17,64 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Kąt świecenia | : 190° |
| kategoria | : Żarówka z czujnikiem dzień / noc |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : plastik |
| Ilość włączeń | : 7500times |
| Żywotność | : 15000h |
| Temperatura działania | : -10℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| EEI | : F |
| Odpowiada żarówce | : 55W |
| Hg(mg) | : zero |
| Model | : A60 |
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.5 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 730lm |
| Temperatura barwy | : 3000K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 60mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 8W |
| Gwint | : E27 |
| Kolor światła | : Ciepłe światło |
| Kolor produktu | : Biały |
Więcej informacji -
Czujnik dzień/noc, dodaj piękna życiu. Wysokiej jakości chipy LED. Duży kąt świecenia. Ognioodporny klosz z komputera PC. Inteligentne sterowanie czujnikiem dzień/noc. Aluminium pakowane w plastik o wysokim stopniu rozpraszania. Szerokie zastosowanie. Prosta i wszechstronna konstrukcja odpowiednia do różnych stylów domów. Dzięki zarówno pięknu, jak i wytrzymałości, inteligentna indukcja sterowania oświetleniem dodaje odrobiny światła do Twojej nocy, jest bardziej energooszczędna i przyjazna dla środowiska. Od rdzenia świetlnego po maski, każdy szczegół jest ściśle kontrolowany, aby stworzyć wysokiej jakości środowisko świetlne i inteligentnie oświetlić każdy zakątek życia. .",Kąt oświetlenia >280°, uzyskaj szeroki i równomierny rozsył światła, każdy narożnik będzie towarzyszyć światłu.. Używaj wysokiej jakości abażurów z PC, aby zapewnić wysoką przepuszczalność światła, oświetlenie wyjściowe jest jednolite i naturalne, jasne i wygodne, zapewnij rodzinie lepsze wrażenia wizualne.. Wykorzystuje technologię kontroli światła, która włącza się, gdy jest ciemno i wyłącza, gdy jest jasno. Gdy jasność otoczenia jest mniejsza niż 10LUX, w odpowiedzi szybko włącza się światło LED. Gdy natężenie światła jest większe niż 30LUX, czujnik automatycznie wyłącza przełącznik, a światło LED przechodzi w stan uśpienia. żywotność.. Zastosuj się do wielu okazji, zastosuj do drzwi wejściowych, garażu magazynowego, galerii, balkonu, korytarza i innych miejsc wymagających inteligentnego oświetlenia.
- Kolor produktu: Biały
- Model: A60
- Kolor światła: Barwa Ciepła
- Opis produktu: Duży kąt;Gdy oświetlenie otoczenia <10Lux±5Lux luksów światło włącza się; gdy oświetlenie otoczenia >30Lux±5Lux luksów, światło gaśnie. Czas oceny natężenia oświetlenia wynosi 6s±2s sekund.
- Wymiary: D60*H112 mm
- kategoria: Żarówka z czujnikiem dzień / noc
- Gwint: E27
- Współczynnik mocy PF: ≥0.5
- Maksymalna moc: 8W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 60mA
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Temperatura barwy: 3000K
- Strumień świetlny: 730lm
- CRI: Ra>80
- Kąt świecenia: 190°
- Hg%: zero
- Żarowe Moc lampy: 55W
- EEI: F
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: - 10 ℃~ 40 ℃
- Żywotność: 15000h
- Ilość włączeń: 7500times
- Materiał wykonania: plastik
- Certyfikat: CE,RoHS