Zasilacz driver taśmy LED na 230V szerokość taśmy 8mm moc maks 400w
Odniesienie : B10302J8F
Stan: Nowy produkt
Do taśm led zasilanych z sieci o napięciu 220-240V i szerokości 8 mm maksymalna moc 400W. Jeżeli po podłączeniu nie działa - podłącz odwrotnie taśmę do drivera.
15,08 zł
15,08 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Kolor produktu | : Biały |
| Moc | : MAX.400W |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Pobór prądu | : 4000mA |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Hg(mg) | : zero |
| Klasa IP | : IP20 |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Żywotność | : 25000h |
| Materiał wykonania | : PVC/Stop aluminium/Miedź |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| kategoria | : Akcesoria do taśmy LED - kabel zasilający |
| Długość przewodu | : 0.5m |
Więcej informacji -
Przeznaczony zasilania taśmy led o odcinku od 1 metra do 100 metrów. Zasilanie wysokim napięciem taśmy led nie posiadają efektu spadku napięcia na dłuższych odcinkach. Można bez obaw z jednego końca zasilić 100 metrów taśmy i będzie ona jednakowa świecić na całej długości.
W wypadku taśm 12V/24V zasilenie takiego odcinka z jednego końca jest to nierealne ze wyglądu na spadki napięcia występujące na samej taśmie led i trzeba ją zasilać w kilku punktach co bywa problematyczne.
W środku urządzenia znajduje się mostek prostowniczy 500V/3A, bez separacji galwanicznej.
Parametry techniczne:
- Kolor produktu: Biały
- Opis produktu: Panel szerokości 8 mm
- kategoria: Akcesoria do taśmy LED - kabel zasilający
- Długość przewodu: 500mm
- Maksymalna moc: MAX.400W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 4000mA
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~40℃
- Żywotność: 250000h
- Materiał wykonania: PVC i Miedź
- Certyfikat: CE,RoHS
W zestawie: Zasilacz do paska świetlnego 8mm (1), piny do taśmy (1), klamra mocująca do ścienny (2), wtyczka ogonowa (2).