LED Ultracienki reflektor z czujnikiem czarny 100W Odlewanie
Odniesienie : B10202KXB
Stan: Nowy produkt
- Temperatura barwy: 4000K
- Kolor światła: Barwa Neutralna
- Strumień świetlny: 10000lm
- Stopień ochrony: IP65
- Długość przewodu: 250mm
- Wymiary: L330*W270*H52 mm
159,16 zł
159,16 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| EEI | : a + |
| Drutu | : 3*1.0mm² |
| Długość przewodu | : 25cm |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : I |
| typ | : Indukcyjny |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Aluminium/Szkło |
| Ilość włączeń | : 20000times |
| Żywotność | : 25000h |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Klasa IP | : IP65 |
| Kolor produktu | : Black |
| Odpowiada żarówce | : 1000W |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 120° |
| CRI | : Ra≥70 |
| Strumień świetlny | : 10000lm |
| Temperatura barwy | : 4000K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 550mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 100W |
| Kolor światła | : Barwa Neutralna |
Więcej informacji -
Inteligentna technologia; Doświadczenie w zakresie innowacji. Wysokiej jakości obudowa z odlewu aluminiowego. Inteligentna indukcja. Energooszczędna konstrukcja. Chip LED. Długa żywotność. Szkło hartowane o wysokiej wytrzymałości maska. Elastyczna regulacja kierunku czujnika pod wieloma kątami. Szybki grzejnik. Profesjonalna ochrona; Jakość inżynieryjna. Authorytatywny certyfikat WEEE; Bezpieczeństwo i przyjazność dla środowiska. Łamie zgodność tradycyjnych lamp inżynieryjnych , zaprojektowana ze zintegrowaną oprawą zewnętrzną i precyzyjną produkcją Sama lampa jest wykwintna i kompaktowa, lekka i łatwa do ukrycia, wnosząc do oświetlenia więcej techniki i doświadczenia naukowego. Wykonana ze wzmocnionego i wytrzymałego stopu aluminium, jest odporna na zużycie i antykorozyjne, które są odporne na warunki atmosferyczne, takie jak ulewne deszcze i burze piaskowe, a także wydłużają żywotność światła. Dzięki przyjaznej dla użytkownika konstrukcji i zewnętrznej technologii wykrywania podczerwieni o wysokiej czułości, światło włączy się automatycznie, gdy ludzie wejdą do środka zasięg wykrywania. Ma kąt wykrywania 120 stopni, dzięki czemu można ustawić czas opóźnienia od 10 sekund do 7 minut, a maksymalna odległość wykrywania może osiągnąć 10 m. Można go ustawić do pracy w dzień lub w nocy. Tryb indukcyjny oszczędza energię i oszczędza energię elektryczną. Koraliki lampowe o wysokiej jasności; długotrwała i stabilna moc efektu świetlnego; wysoka wydajność lumenów; mniej zaniku światła; ładna konsystencja temperatury barwowej; oszczędność energii. Normalna żywotność wynosi do 20 000 godzin, czyli 10 razy dłużej niż żywotność tradycyjnej lampy. Nie ma potrzeby częstej wymiany lamp i rutynowej konserwacji. Zastosowano wzmocnione szkło hartowane o wysokiej przepuszczalności, które charakteryzuje się dobrą przepuszczalnością światła, równomiernym i przezroczystym światłem, wodoodpornym i niełatwym do stłuczenia. Projekt ze zintegrowanym promiennikiem Vitex zapewnia silną konwekcję, która przyspiesza odprowadzanie ciepła i poprawia efekt rozpraszania ciepła, zapewniając żywotność źródła światła. . Można go używać przez długi czas w trudnych warunkach o wysokiej temperaturze i wilgotności, nadaje się do stosowania w krajobrazie zewnętrznym, częściach wewnętrznych, oświetleniu billboardów i oświetleniu innych obiektów specjalnych. Źródłem światła jest wolne promieniowanie ultrafioletowe, światło czerwone i inne promieniowanie. Brak zanieczyszczeń rtęcią, zużyte lampy można poddać recyklingowi i ponownie wykorzystać, nie ma żadnego zagrożenia optycznego.
- Kolor produktu: Czarny
- Kolor światła: Barwa Neutralna
- typ: Indukcyjny
- Wymiary: L330*W270*H52 mm
- Długość przewodu: 250mm
- Maksymalna moc: 100W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 550mA
- Częstotliwość: 50/60HZ
- Temperatura barwy: 4000K
- Strumień świetlny: 10000lm
- CRI: Ra≥70
- PF: >0.9
- Kąt świecenia: 120°
- Hg%: zero
- Żarowe Moc lampy: 1000W
- EEI: a +
- Stopień ochrony: IP65
- Środowisko: Wewnątrz i na zewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~40℃
- Żywotność: 250000h
- Ilość włączeń: 20000times
- Materiał wykonania: Szkło/Aluminium
- Certyfikat: CE
Pliki do pobrania