Kurtyna świetlna 16 zimnych zwisów 3x1.5m 8 trybów niskonapięciowa
Odniesienie : B10303ABGV
Stan: Nowy produkt
Podwójna kurtyna świetlna 168 led z szesnastoma białymi gwiazdkami nada blasku i wprowadzi świąteczny klimat. Całość oświetlana przez białe chłodne lampki led. Szczególnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym zamieniając go w klimatyczne wnętrze, idealne na zimowe wieczory świąteczne wieczory. Komplet zasilany niskim napięciem.
73,48 zł
73,48 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Rozstaw produktów | : 20cm/Rozstaw |
| Rozstaw diod lampy | : 10cm/LED |
| Bateria dołączona lub nie | : Nie |
| Długość lampek sznurkowych | : L3*W1.5m |
| Długość przewodu | : L3m |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : II |
| typ | : Lampki kurtynowe (odwrócone V) |
| Liczba diod | : 168LED |
| kategoria | : Łańcuch świetlny niskonapięciowy |
| Model | : Płatki śniegu |
| Materiał wykonania | : plastik/Miedź |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Klasa IP | : IP44 |
| Hg(mg) | : zero |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : MAX.2.7W |
| Kolor światła | : Barwa Zimna |
Więcej informacji -
Kurtyna składa się z 16 zwisów o różnych długościach układających się w dwie odwrócone litery V. Zasilane są z sieci 230V przez zasilacz z wbudowanym sterownikiem, dzięki czemu można je stosować bez obaw w dziecięcym pokoju, bez obawy porażenia prądem napięcie na ozdobie nie przekracza. Sterownik posiada osiem funkcji, w śród nich jest opcja światła stałego.
Przewód od sterownika do lampek ma 3 metry długości co pozwala na swobodny montaż kompletu. Lampki niskonapięciowe bezpieczne dla dzieci i zwierząt.
Sterownik ma pamięć ostatniej nastawy, a jeden z trybów to światło stałe.
Parametry techniczne:
- kategoria: Łańcuch świetlny niskonapięciowy
- Typ: Lampki kurtynowe
- Kolor produktu: Przewód: przezroczysty/Ozdoby: Przezroczysta/Adapter: czarny
- Bateria dołączona lub nie: Nie
- Kolor światła: Barwa zimna
- Wymiary: Ozdoba:H63mm
- Długość przewodu: L3m
- Długość lampek sznurkowych: L3*W1.5m
- Rozstaw produktów: 20cm/Rozstaw
- Liczba diod: 168LED
- Moc: MAX.2.7W
- Napięcie: 220-240V~
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Hg(mg): zero
- Poziom bezpieczeństwa oprawy: II
- Rozstaw diod lampy: 10cm/LED
- Klasa IP: IP44
- Środowisko: Wewnątrz i na zewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~40℃
- Waga netto pojedynczego produktu: 365g
- Materiał wykonania: Plastik,Miedź
- Certyfikat: CE,RoHS
Lampki zasilane z zasilacza niskiego napięcia, dzięki czemu są bezpieczne i trwałe. Wygodne i łatwe w użyciu, ponieważ wystarczy podłączyć zasilacz do sieci elektrycznej, a dzięki IP44 mogą pracować na zewnątrz. Całość stanowi komplet gotowy do powieszenia i podłączenia do sieci 230V (przy montażu na zewnątrz, zewnętrzne gniazdko sieciowe lub przedłużacz, do którego zostaną podłączone należy jakoś zabezpieczyć przed deszczem lub śniegiem).