Żarówka LED A60 E27 8W zimna z czujnikiem zmierzchu
Odniesienie : B10105XBU
Stan: Nowy produkt
Duży kąt. Gdy oświetlenie otoczenia <10Lux±5Lux luksów światło włącza się. gdy oświetlenie otoczenia >30Lux±5Lux luksów, światło gaśnie. Czas oceny natężenia oświetlenia wynosi 6s±2s sekund.
- Temperatura barwy: 6500K
- Kolor światła: Barwa Zimna
- Strumień świetlny: 730lm
- Napięcie: 220-240V~
- Wymiary: D60*H112 mm
17,64 zł
17,64 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Kąt świecenia | : 190° |
| Typ czujnika | : Wykrywanie światła |
| kategoria | : Żarówka z czujnikiem dzień / noc |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : plastik |
| Ilość włączeń | : 7500times |
| Żywotność | : 15000h |
| Temperatura działania | : -10℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| EEI | : F |
| Odpowiada żarówce | : 55W |
| Hg(mg) | : zero |
| Model | : A60 |
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.5 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 730lm |
| Temperatura barwy | : 6500K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 60mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 8W |
| Gwint | : E27 |
| Kolor światła | : Barwa Zimna |
| Kolor produktu | : Biały |
Więcej informacji -
- Kolor produktu: Biały
- Model: A60
- Kolor światła: Barwa Zimna
- Opis produktu: Duży kąt;Gdy oświetlenie otoczenia <10Lux±5Lux luksów światło włącza się; gdy oświetlenie otoczenia >30Lux±5Lux luksów, światło gaśnie. Czas oceny natężenia oświetlenia wynosi 6s±2s sekund.
- Wymiary: D60*H112 mm
- kategoria: Żarówka z czujnikiem dzień / noc
- Gwint: E27
- Współczynnik mocy PF: ≥0.5
- Maksymalna moc: 8W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 60mA
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Temperatura barwy: 6500K
- Strumień świetlny: 730lm
- CRI: Ra>80
- Kąt świecenia: 190°
- Hg%: zero
- Żarowe Moc lampy: 55W
- EEI: F
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: - 10 ℃~ 40 ℃
- Żywotność: 15000h
- Ilość włączeń: 7500times
- Materiał wykonania: plastik
- Certyfikat: CE,RoHS