Żarówka LED A60 E27 12W z czujnikiem ruchu biała ciepła
Odniesienie : B10105JCP
Stan: Nowy produkt
Wysokość instalacji
- Temperatura barwy: 3000K
- Kolor światła: Barwa Ciepła
- Strumień świetlny: 1200lm
- Napięcie: 230V~
- Wymiary: D60*H125 mm
33,70 zł
33,70 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Kąt świecenia | : 200° |
| PF | : >0.7 |
| kategoria | : indukcja żarówki |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : plastik |
| Ilość włączeń | : 12500times |
| Żywotność | : 25000h |
| Temperatura działania | : -10℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| EEI | : F |
| Odpowiada żarówce | : 63W |
| Hg(mg) | : zero |
| Model | : A60 |
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.5 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 1200lm |
| Temperatura barwy | : 3000K |
| Częstotliwość | : 50Hz |
| Pobór prądu | : 90mA |
| Napięcie | : 230V~ |
| Moc | : 12W |
| Gwint | : E27 |
| Kolor światła | : Ciepłe światło |
| Kolor produktu | : Biały |
Więcej informacji -
- Kolor produktu: Biały
- Model: A60
- Kolor światła: Barwa Ciepła
- Opis produktu: Wysokość instalacji: 3-5 m; można ją wykryć, gdy natężenie światła jest niższe niż 10 LUX, 6 m indukcja podczerwienią lub obecnością człowieka, 120-stopniowa indukcja, opóźnienie indukcji o 60 sekund
- Wymiary: D60*H125 mm
- kategoria: indukcja żarówki
- Gwint: E27
- Maksymalna moc: 12W
- Napięcie: 230V~
- Pobór prądu: 90mA
- Częstotliwość: 50Hz
- Temperatura barwy: 3000K
- Strumień świetlny: 1200lm
- CRI: Ra≥80
- PF: >0.7
- Kąt świecenia: 200°
- Hg%: zero
- Żarowe Moc lampy: 63W
- EEI: F
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: - 10 ℃~ 40 ℃
- Aplikacji z miejsc: Korytarz, przejście, garaż, szafa, foyer, kuchnia, toaleta, piwnica i tak dalej
- Żywotność: 250000h
- Ilość włączeń: 12500times
- Materiał wykonania: plastik
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania