Stabilizator prostownik driver do taśm 8mm zasilanych z sieci 230V
Odniesienie : B10302JSS
Stan: Nowy produkt
Stabilizator prostownik napięcia driver do wysokonapięciowych taśm led zasilanych z sieci 230V. Przeznaczony do taśm o szerokości 8mm.
13,38 zł
13,38 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Kolor produktu | : Biały |
| Moc | : 1000W |
| Napięcie | : 230V~ |
| Pobór prądu | : MAX.4.5A |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Żywotność | : 10000h |
| Materiał wykonania | : PVC/Miedź |
| Certyfikat | : CE |
| kategoria | : Przewód zasilający do taśmy LED 5050-60-230V |
Więcej informacji -
Przeznaczony zasilania taśmy led o odcinku od 1 metra do 100 metrów. Zasilanie wysokim napięciem taśmy led nie posiadają efektu spadku napięcia na dłuższych odcinkach. Można bez obaw z jednego końca zasilić 100 metrów taśmy i będzie ona jednakowa świecić na całej długości.
W wypadku taśm 12V/24V zasilenie takiego odcinka z jednego końca jest to nierealne ze wyglądu na spadki napięcia występujące na samej taśmie led i trzeba ją zasilać w kilku punktach co bywa problematyczne.
W środku urządzenia znajduje się mostek prostowniczy 500V/3A, bez separacji galwanicznej.
Parametry techniczne:
- kategoria: Przewód zasilający do taśmy LED 5050-60-230V
- Kolor produktu: Biały
- Moc: 1000W
- Napięcie: 230V~
- Pobór prądu: MAX.4.5A
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Środowisko: Wewnątrz i na zewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~40℃
- Waga netto pojedynczego produktu: 60g
- Żywotność: 10000h
- Materiał wykonania: PVC,Miedź
- Certyfikat: CE
W zestawie zasilacz (1), piny do taśmy (1), klamra mocująca do ścienny (2), wtyczka ogonowa (1).