Czołówka sterowana czujnikiem ręki 4 tryby LED COB ładowana z USB
Odniesienie : B105012MD
Stan: Nowy produkt
Lekka latarka czołowa z czterema trybami pracy, sterowana machnięciem ręki. Dwie wiązki światła do wyboru skupiona i rozproszona. Lekka czołówka na miękkim pasku, masa 68 gram. Ładowanie z portu USB, pojemność akumulatora 1200 mAh.
44,38 zł
44,38 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Żywotność | : 30000h |
| Bateria dołączona lub nie | : Tak |
| Zakres światła | : 80m |
| Typ czujnika | : Wykrywanie fal |
| Kąt wykrywania | : 30° |
| Czas ładowania | : 2.5h |
| Wykrywanie odległości | : 0.3m |
| pojemność akumulatora. | : 1200mAh |
| Typ baterii/akumulatora | : 103450 |
| Typ baterii/akumulatora | : Baterie litowe |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : III |
| Liczba diod | : 2LED |
| Certyfikat | : CE |
| Materiał wykonania | : Silikon |
| Kolor produktu | : Black |
| Temperatura działania | : -25℃~45℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 120° |
| CRI | : Ra≥70 |
| Strumień świetlny | : 350lm |
| Temperatura barwy | : 6500K |
| Pobór prądu | : 1.2A |
| Napięcie | : DC5V |
| Moc | : 3W |
| Kolor światła | : Barwa Zimna |
Więcej informacji -
Wodoodporna latarka czołowa LED. Pasek COB zapewnia szerokie pole widzenia w ciemności. Dodatkowa dioda LED z boku latarki umożliwia lepsze doświetlenie obiektu. Wbudowany czujnik zbliżeniowy aktywuje latarkę ruchem ręki. Funkcja bardzo przydatna podczas pracy lub uprawiania sportu.
Cechy produktu:
- Latarka czołowa LED szerokokątna 230°: jasna latarka czołowa LED klasy zwierzęcej zapewnia oświetlenie szerokokątne 230° i jasność 350 lumenów, jaśniejszą niż konwencjonalne latarki czołowe. Szeroki kont ośfietlenia eliminuje konieczność poruszania głową, aby oświetlić żądany obszar.
- 5 trybów oświetlenia i wbudowany zbliżeniowy czujnik ruchu - Ta czołówka jest łatwa w użyciu. Światło LED XPE: wysokie (100%)/niskie (40%); Światło COB: wysokie (100%)/niskie (40%). Naciśnij przycisk zasilania i przytrzymaj przez 3-5 sekund, a diody COB i LED zaczną migać w tym samym czasie. Tryby można łatwo zmieniać, gdy ręce są zdrętwiałe, mokre lub leczone.
- Ładowalna latarka czołowa USB C: latarka czołowa przeznaczona dla ludzi ma wbudowaną baterię litowo-jonową z łącznością Tpy C. Naładuj go do pełna w zaledwie 2 godziny przez dowolny port USB Każde pełne naładowanie zapewnia od 2,5 do 4 godzin ciągłego światła.
- Super lekka i wygodna w noszeniu - Czołówka waży zaledwie 68 g i jest prawie niezauważalna podczas noszenia. Miękki i trwały pasek jest regulowany, dzięki czemu można dopasować pasek do idealnego dopasowania. Idealny dla biegaczy i poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu.
- Niekończące się użytkowanie: ta latarka czołowa może być używana do wielu czynności, np. na kempingu, wędrówek, wyprowadzaniu psów, budownictwie, mechanice, wędkowaniu lub wszędzie tam, gdzie potrzebujesz przenośnego, mocnego i łatwego w użyciu światła.
Aktywacja gestem:
Aktywuj bezdotykowo tryb świecenia wtedy gdy tego potrzebujesz. Aby to zrobić należy włączyć pożądany tryb świecenia jednym guzikiem (on/off) i następnie drugim guzikiem aktywować tryb. Od teraz wystarczy wykonać ruch dłonią obok czujnika (tam gdzie guziki sterowania). Dodatkową opcją jest tryb stroboskopowy. Idealny dla rowerzystów. Należy włączyć guzikiem (on/off) latarkę a następnie przytrzymać ten sam guzik przez 3 sekundy (on/off). Tryb stały (przedni pasek led) + efekt mrugania (stroboskopowy) bocznej diody zapewni Ci bezpieczną jazdę po zmroku.
Specyfikacja:
- Typ baterii/akumulatora: Baterie litowe.
- Kolor produktu: Black
- Kolor światła: Barwa Zimna
- Wymiary: L300*W32*H20mm
- Liczba diod: 2LED
- Zakres światła: 80m
- Kąt wykrywania: 30°
- Wykrywanie odległości: 0.3m
- Poziom bezpieczeństwa oprawy: III
- Czas ładowania: 2.5h
- Moc: 3W
- Napięcie: DC5V
- Pobór prądu: 1.2A
- Temperatura barwy: 6500K
- Strumień świetlny: 350lm
- Klasa IP: IP20
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: -25℃~45℃
- pojemność akumulatora.: 1200mAh
- Żywotność: 30000h
- Materiał wykonania: Silikon
- Certyfikat: CE
Tryby pracy:
- Podświetlenie kolby: 350 lumenów, czas świecenia 2.5 ~ 3H
- słabe oświetlenie COB: 130 lumenów, czas oświetlenia 3.5 ~ 4H
- XPE podświetlenia: 120 lumenów, czas oświetlenia 4 ~ 4.5H
- XPE słabe oświetlenie: 50 lumenów, czas świecenia 6*6.5H
Pliki do pobrania
Zastosowanie:
- wieczorne bieganie
- kemping
- wędkarstwo
- jazda na rowerze, rolkach, hulajnodze, itp. (tryb stroboskopowy)
- idealna do prac warsztatowych i ratownictwa.