Żarówka LED 16W/230V Filament ST64 retro E27 barwa bursztynowa 1760lm
Odniesienie : B10106QN1
Stan: Nowy produkt
Klasyczny kształt retro z złoconą bańką, stylowa dekoracja. Bursztynowa barwa światła i struktura żarnika jest świadkiem ewolucji na przestrzeni wieków. Klasyczny kształt, delikatny i piękny, przywraca wygląd, modę i elegancję żarówki, spełniając różne potrzeby estetyczne minionej epoki. Pasuje do wielu opraw o różnych kształtach i fakturze. Wysokiej jakości jasny chip LED, wykonane w technologi filament, zapewnia lepsze wrażenia wizualne.
21,08 zł
21,08 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.7 |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Szkło |
| Ilość włączeń | : 7500times |
| Żywotność | : 15000h |
| Temperatura działania | : -25℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| EEI | : E |
| Odpowiada żarówce | : 113W |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 330° |
| Model | : ST64 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 1760lm |
| Temperatura barwy | : 2200K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 101mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 16W |
| Gwint | : E27 |
| Kolor światła | : Ciepłe światło |
| Kolor produktu | : Złoty |
Więcej informacji -
Żarówka led o wysokiej o barwie bursztynowej. Jest łagodna dla oczu i nie powoduje migotania. Lampa ma opatentowaną konstrukcję obudowy, która emituje światło pod dużym kątem, redukując ciemne obszary. Jest to certyfikowany produkt, który nadaje się do różnych lamp.
- Kolor produktu: Złoty
- Model: ST64
- Kolor światła: Barwa Ciepła
- Wymiary: D64*H142 mm
- Gwint: E27
- Współczynnik mocy PF: ≥0.7
- Maksymalna moc: 16W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 101mA
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Temperatura barwy: 2200K
- Strumień świetlny: 1760lm
- CRI: Ra≥80
- Kąt świecenia: 330°
- Żarowe Moc lampy: 113W
- EEI: E
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: -25℃~40℃
- Żywotność: 15000h
- Ilość włączeń: >7500times
- Materiał wykonania: Szkło
- Certyfikat: CE,RoHS