Żarówka LED 18W/230V Filament ST64 retro E27 barwa bursztynowa 1980lm
Odniesienie : B10106QN4
Stan: Nowy produkt
Klasyczny kształt retro z złoconą bańką, stylowa dekoracja. Bursztynowa barwa światła i struktura żarnika jest świadkiem ewolucji na przestrzeni wieków. Klasyczny kształt, delikatny i piękny, przywraca wygląd, modę i elegancję żarówki, spełniając różne potrzeby estetyczne minionej epoki. Pasuje do wielu opraw o różnych kształtach i fakturze. Wysokiej jakości jasny chip LED, wykonane w technologi filament, zapewnia lepsze wrażenia wizualne.
20,64 zł
20,64 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.7 |
| Maksymalna moc | : 18W |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Szkło |
| Ilość włączeń | : 10000times |
| Żywotność | : 15000h |
| Temperatura działania | : - 10 ℃~ 40 ℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| EEI | : E |
| Odpowiada żarówce | : 125W |
| Kąt świecenia | : 330° |
| Model | : ST64 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 1980lm |
| Temperatura barwy | : 2200K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 125mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Gwint | : E27 |
| Kolor światła | : Barwa Ciepła |
| Kolor produktu | : Złoty |
Więcej informacji -
Żarówka led o wysokiej o barwie bursztynowej. Jest łagodna dla oczu i nie powoduje migotania. Lampa ma opatentowaną konstrukcję obudowy, która emituje światło pod dużym kątem, redukując ciemne obszary. Jest to certyfikowany produkt, który nadaje się do różnych lamp.
- Kolor produktu: Złoty
- Model: ST64
- Kolor światła: Barwa Ciepła
- Wymiary: D64*H142 mm
- Gwint: E27
- Współczynnik mocy PF: ≥0.7
- Maksymalna moc: 18W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 125mA
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Temperatura barwy: 2200K
- Strumień świetlny: 1980lm
- CRI: Ra≥80
- Kąt świecenia: 330°
- Żarowe Moc lampy: 125W
- EEI: E
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: - 10 ℃~ 40 ℃
- Żywotność: 15000h
- Ilość włączeń: 10000times
- Materiał wykonania: Szkło
- Certyfikat: CE,RoHS