Żarówka LED 4W/230V Filament kula G95 E27 barwa bursztynowa 400lm
Odniesienie : B10106QMO
Stan: Nowy produkt
Żarówka w kształcie kuli o średnicy 95 mm z złoconą bańką, stylowa dekoracja. Bursztynowa barwa światła i struktura żarnika jest świadkiem ewolucji na przestrzeni wieków. Klasyczny kształt, delikatny i piękny, przywraca wygląd, modę i elegancję żarówki, spełniając różne potrzeby estetyczne minionej epoki. Pasuje do wielu opraw o różnych kształtach i fakturze. Wysokiej jakości jasny chip LED, wykonane w technologi filament, zapewnia lepsze wrażenia wizualne.
20,54 zł
20,54 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Kąt świecenia | : 300° |
| kategoria | : Żarówka Włóknowa |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Szkło |
| Ilość włączeń | : 12500times |
| Żywotność | : 25000h |
| Temperatura działania | : -10℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| EEI | : F |
| Odpowiada żarówce | : 35W |
| Hg(mg) | : zero |
| Model | : G95 |
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.5 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 400lm |
| Temperatura barwy | : 2200K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 32mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 4W |
| Gwint | : E27 |
| Kolor światła | : Ciepłe światło |
| Kolor produktu | : Bursztynowa |
Więcej informacji -
Średniej wielkości kulista żarówka led o bursztynowej barwie światła. Jest łagodna dla oczu i nie powoduje migotania. Lampa ma opatentowaną konstrukcję obudowy, która emituje światło pod dużym kątem, redukując ciemne obszary. Jest to certyfikowany produkt, który nadaje się do różnych lamp.
- Kolor produktu: Bursztynowa
- Model: G95
- Kolor światła: Barwa Ciepła
- Wymiary: D95*H135 mm
- kategoria: Żarówka włóknowa
- Gwint: E27
- Współczynnik mocy PF: ≥0.5
- Maksymalna moc: 4W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 32mA
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Temperatura barwy: 2200K
- Strumień świetlny: 400lm
- CRI: Ra≥80
- Kąt świecenia: 300°
- Hg%: zero
- Żarowe Moc lampy: 35W
- EEI: F
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: - 10 ℃~ 40 ℃
- Żywotność: 250000h
- Ilość włączeń: 12500times
- Materiał wykonania: Szkło
- Certyfikat: CE,RoHS
- Pliki do pobrania