Ceramiczna lampa stołowa bez źródła światła E14
Odniesienie : B10311PUK
Stan: Nowy produkt
Ceramiczny korpus lampy. Stylowy design. Klosz wykonany z materiału tekstylnego. Nie zawiera źródła światła
- typ: Bez źródła światła
- Napięcie: 220-240V~
- Gwint: E14
- Wymiary: L160*W160*H370 mm
88,88 zł
88,88 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Kolor produktu | : Biały/Różowy |
| Gwint | : E14 |
| Moc | : MAX.40W |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Hg(mg) | : zero |
| Klasa IP | : IP20 |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Żywotność | : 6000h |
| Materiał wykonania | : Ceramiczną |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| kategoria | : Ceramiczna lampa stołowa |
| typ | : Bez źródła światła |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : II |
| Długość przewodu | : 1.3m |
Więcej informacji -
- Kolor produktu: Biały i różowy
- Opis produktu: Ceramiczny korpus lampy;Stylowy design;Klosz wykonany z materiału tekstylnego;Nie zawiera źródła światła
- typ: Bez źródła światła
- Wymiary: L160*W160*H370 mm
- kategoria: Ceramiczna lampa stołowa
- Gwint: E14
- Długość przewodu: 1.3m
- Maksymalna moc: MAX.40W
- Napięcie: 220-240V~
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Środowisko: Wewnątrz
- Materiał wykonania: Ceramiczną
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania