Lampa biurkowa E27 drewniany walec żarówka E27 nie jest dołączona
Odniesienie : B103113N6
Stan: Nowy produkt
Lampa stołowa 1xE27/60W/230V beżowa charakteryzuje się ładnym designem i funkcjonalnym designem. Lampa jest przeznaczona do żarówki z gniazdem E27.
52,62 zł
52,62 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Temperatura działania | : -20℃~45℃ |
| Typ przełącznika | : Przełącznik kołyskowy |
| Drutu | : 2*0.5mm² |
| Długość przewodu | : 1.5m |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : II |
| typ | : Przełącznik kołyskowy |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Drewniany |
| Żywotność | : 15000h |
| Kolor produktu | : Brązowy |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| Hg(mg) | : zero |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : MAX.60W |
| Gwint | : E27 |
Więcej informacji -
Ciekawy dodatek do Twojego domu. Zastosowane naturalne materiały nadają każdemu produktowi niepowtarzalny wygląd. Charakterystyczne drewniane elementy z sękami i mozaikami gwarantują niepowtarzalność każdego produktu i dlatego mogą nie odpowiadać całkowicie zdjęciu. Dlatego chcielibyśmy zaznaczyć, że różnorodność użytych naturalnych materiałów jest niepowtarzalna.
Parametry techniczne:
- Typ: Przełącznik kołyskowy
- Kolor produktu: Brązowy
- Gwint: E27
- Wymiary: D8*H10cm
- Drutu: 2*0.5mm²
- Długość przewodu: 1.5m
- Moc: MAX.60W
- Napięcie: 220-240V~
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Hg(mg): zero
- Poziom bezpieczeństwa oprawy: II
- Klasa IP: IP20
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~45℃
- Waga netto pojedynczego produktu: 315g
- Żywotność: 15000h
- Materiał wykonania: Drewniany
- Certyfikat: CE,RoHS
Elegancki i łatwy do dopasowania. Drewniana solidna podstawa, trwała, prosta i piękna. Uchwyt na żarówkę E27, łatwy w montażu, możliwość wyboru ciepłego światła i światła dziennego. Prosty i modny wygląd, pasuje do źródła światła, dzięki czemu dom jest pełen artystycznej atmosfery.