Przewód zasilający do opraw oświetleniowych z serii T5 1.5m
Odniesienie : B10111UXP
Stan: Nowy produkt
Przeznaczony do zasilania z gniazdka sieciowego, listew, świetlówek led z serii T5 i lamp cało-świetlnych. Materiał linka miedziana 2x0.75mm, parametry 2.5A/250V max.
- Drutu: 2x0.75mm²
- Parametry wtyczki: 2.5A/250V~
14,98 zł
14,98 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Kolor produktu | : Biały |
| Moc | : MAX.120W |
| Hg(mg) | : zero |
| Klasa IP | : IP20 |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Żywotność | : 25000h |
| Materiał wykonania | : PVC |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| kategoria | : Kabel zasilający |
| Długość przewodu | : 1.5m |
| Parametry wtyczki | : 2.5A/250V~ |
| Drutu | : 2x0.75mm² |
Więcej informacji -
Nadaje się do lamp T5 i serii lamp bezcieniowych (ciągów lamp cało-świetlnych).
- Kolor produktu: Biały
- Opis produktu: Ten przewód zasilający można stosować do lamp T5 i serii lamp bezcieniowych
- kategoria: Kabel zasilający
- Drutu: 2x0.75mm²
- Długość przewodu: 1.5m
- Maksymalna moc: MAX.120W
- Parametry wtyczki: 2.5A/250V~
- Środowisko: Wewnątrz
- Materiał wykonania: PVC i Miedź
- Certyfikat: CE,RoHS