Niskonapięciowe płaskie lampki sznurkowe, RGB, 3 m + 30 m
Odniesienie : B103031P2
Stan: Nowy produkt
- Opis punktów sprzedaży: 32-przyciskowy pilot zdalnego sterowania. 20 kolorów
202,16 zł
202,16 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Rozstaw diod lampy | : 10cm/LED |
| Dopasuj do wysokości choinki | : 240-300cm |
| Bateria dołączona lub nie | : Nie |
| Długość lampek sznurkowych | : L30m |
| Długość przewodu | : L3m |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : II |
| typ | : Płaskie lampki sznurkowe |
| Liczba diod | : 300LED |
| kategoria | : Łańcuch świetlny niskonapięciowy |
| Kolor światła | : RGB |
| Materiał wykonania | : plastik/Miedź |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Klasa IP | : IP44 |
| Hg(mg) | : zero |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : MAX.9W |
Więcej informacji -
Pliki do pobrania