Wszechstronny adapter podróżny wtyczka typu niemieckiego 10A biały
Odniesienie : B20102H8S
Stan: Nowy produkt
Uniwersalny adapter podróżny, wtyczka niemiecka
- Maksymalna moc: MAX.2300W
- Parametry gniazda: 250V~ 10A
17,96 zł
17,96 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Model | : Multi – Niemcy i Francja |
| Kolor produktu | : Biały |
| Moc | : MAX.2300W |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Materiał wykonania | : pc |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| typ | : Jeden na multi |
| Parametry wtyczki | : 16A 250V~ |
| Parametry gniazda | : 250V~ 10A |
Więcej informacji -
- Kolor produktu: Biały
- Model: Okrągły
- Opis produktu: Uniwersalny adapter podróżny, wtyczka niemiecka
- Wymiary: L56*W56*H45mm
- Maksymalna moc: MAX.2300W
- Parametry wtyczki: 16A
- Parametry gniazda: 250V~ 10A
- Środowisko: Wewnątrz
- Materiał wykonania: PC
- Certyfikat: CE,RoHS