Żarówka halogenowa 2 szt. R7S J118 80W 2900K klasyczny żarnik do lamp
Odniesienie : B10103R7S
Stan: Nowy produkt
Żarówka halogenowa dwustronnie trzonkowa jest odpowiednim źródłem światła przeznaczonym do reflektorów stosowanych w oświetleniu zewnętrznym i wewnętrznym.
- Moc: 80W
- Temperatura barwy: 2900K
- Model: J118
- Wymiary: D8*H118mm
8,78 zł
8,78 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Kąt świecenia | : 360° |
| Ilość w pojedynczym opakowaniu | : 2 pcs |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Szkło |
| Ilość włączeń | : 8000times |
| Żywotność | : 2000h |
| Temperatura działania | : -20℃~300℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| EEI | : G |
| Odpowiada żarówce | : 105W |
| Hg(mg) | : zero |
| Model | : J118 |
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.9 |
| CRI | : Ra=100 |
| Strumień świetlny | : 1400lm |
| Temperatura barwy | : 2900K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 348mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 80W |
| Gwint | : R7S |
| Kolor światła | : Ciepłe światło |
| Kolor produktu | : Przezroczysty |
Więcej informacji -
Żarniki halogenowe doskonale spisują się do oświetlania budynków, ogrodów oraz powierzchni magazynowych. Charakteryzują się wskaźnikiem oddawania barw Ra=100 oraz wysoką wartością strumienia świetlnego. Przeznaczone są do stosowania z oprawami halogenowymi oraz innymi oprawami przeznaczonymi do halogenowych źródeł światła.
Parametry techniczne:
- Kolor produktu: Przezroczysty
- Model: J118
- Kolor światła: Barwa Ciepła
- Wymiary: D8*H118 mm
- Gwint: R7S
- Maksymalna moc: 80W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 348mA
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Temperatura barwy: 2900K
- Strumień świetlny: 1400lm
- CRI: Ra=100
- Kąt świecenia: 360°
- Hg%: zero
- Odpowiada żarówce: 105W
- EEI: G
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~300℃
- Żywotność: 2000h
- Ilość włączeń: 8000times
- Materiał wykonania: Szkło
- Certyfikat: CE,RoHS
Zastosowanie: oświetlenie zewnętrzne lub wewnętrzne magazynów, wystaw, terenów otwartych, podświetlania budynków, placów itp.