Blender z kubkiem do przenoszenia o pojemności 0,5 litra moc 250W
Odniesienie : B302033IW
Stan: Nowy produkt
Idealny do przygotowywania pysznych i zdrowych koktajli lub shake'ów, które można łatwo zabrać ze sobą w podróż. Dzięki dodatkowej pokrywce dzbanek miksujący z łatwością przekształcisz go w butelkę do picia z praktycznym dzióbkiem.
Arkusz danych
| Model | : Pulpitu |
| Kolor produktu | : Black |
| Moc | : 250W |
| Napięcie | : 220-240V ~ |
| Częstotliwość | : 50Hz |
| Materiał wykonania | : tritan |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| kategoria | : Blender |
| Długość przewodu | : 1.2m |
| Rodzaj wtyczki | : VDE |
| Pojemność | : 500ml |
Więcej informacji -
Blender z kubkiem do przenoszenia o pojemności 0,5 litra. Butelka wykonana jest z tworzywa Tritan, które jest bardzo mocnym i praktycznie niezniszczalnym materiałem, niezawierającym BPA.
Dodatkowo otrzymasz dwie pokrywki: jedną z zestawem ostrzy, służącą do umieszczania butelki w blenderze, oraz drugą z dzióbkiem do picia, umożliwiającym zamknięcie butelki i zabranie jej ze sobą. Dzięki temu systemowi w mgnieniu oka przygotujesz smoothie lub shake’a i zabierzesz go na zajęcia, do pracy lub na siłownię.
Praktyczny w użyciu: Posiada wszystkie niezbędne udogodnienia. Dzięki mocy 250 W blender doskonale sprawdzi się w przypadku wszystkich rodzajów owoców i warzyw. Dzięki antypoślizgowej podstawie blender pozostaje stabilny na blacie kuchennym. Co więcej, dzięki wyłącznikowi bezpieczeństwa, blender działa tylko wtedy, gdy wszystkie części są prawidłowo zmontowane.
Można myć w zmywarce: Wszystkie części blendera można łatwo rozmontować, co pozwala na jego dokładne czyszczenie. Dużym plusem jest to, że wszystkie luźne części można myć w zmywarce. Dzięki temu wszystkie części blendera będą czyste bez żadnego wysiłku.
Parametry techniczne:
- Moc: 250W
- Napięcie: 220-240V ~
- Czestotliwość: 50Hz
- Pojemność: 500ml
- Kolor produktu: czarny
- Wymary: L130*W130*H350mm
- Długość przewodu: 1.2m
Odłączany zespół ostrzy, łatwy do czyszczenia. Antypoślizgowe podkładki pod nóżki, stabilna praca bez wstrząsów.