Lampki sople 8x50cm świąteczne meteory led padający śnieg ciepłe ip44
Odniesienie : B10303S7S
Stan: Nowy produkt
Lampki choinkowe spadające meteory, padający śnieg, to 8 sopli led, o długość sopli 50cm świecą w kolorze białym ciepłym 288 diod smd.
62,36 zł
62,36 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Kolor światła | : Ciepłe światło |
| Moc | : MAX.3.6W |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Hg(mg) | : zero |
| Klasa IP | : IP44 |
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| kategoria | : Łańcuch świetlny niskonapięciowy |
| Liczba diod | : 288LED |
| typ | : Świecąca stylizacja |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : II |
| Długość przewodu | : L3m |
| Długość lampek sznurkowych | : L5m |
| Rozstaw produktów | : 72cm/Rozstaw |
Więcej informacji -
Zestaw zasilany niskim napięciem ze sterownika, co ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo. Komplet składa się 8 sopli po 50 cm długości. Każdy sopel ma 36 diod z wbudowanym sterownikiem. Każdy sopel to posiada specjalny sterownik, który zapala diody w odpowiedniej kolejności co daje efekt padającego śniegu.
Po zabezpieczeniu podłączenia zasilacza (kostki) zestaw może być używany na dworze. Należy też pamiętać o wietrze, który może naruszyć integralność kompletu.
- Kolor produktu: Przezroczysty
- Kolor światła: Ciepła biel
- Opis produktu: Lampki sznurkowe na wtyczke 288 diod LED
- typ: Łańcuch świetlny niskonapięciowy
- Wymiary: 5m
- Długość przewodu: 3m
- Maksymalna moc: Max.3.6W
- Napięcie: 220-240V~
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Hg%: zero
- Stopień ochrony: IP44
- Środowisko: Wewnątrz i na zewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~45℃
- Żywotność: 15000h
- Certyfikat: CE,RoHS
Diody kolejno gasną i zapalają się, sprawiając wrażenie jak by światło płynęło w dół. W każdym soplu proces świecenia rozpoczyna się w innym czasie, daje to niezwykłe wrażenie spadających płatków śniegu. Zastosowane w soplach wodoodporne złącza pozwalają na podłączenie kolejnego zestawu bez konieczności dodatkowych prac izolacyjnych.