Ręczny wentylator 3,2 cala zasilany akumulatorowo z karabińczykiem
Odniesienie : B301013KP
Stan: Nowy produkt
Zachowaj chłód i wygodę, gdziekolwiek jesteś, dzięki trzem regulowanym poziomom siły wiatru możesz wybierać między delikatną bryzą zapewniającą spokojny sen, silnym wiatrem na zewnątrz lub mocnym chłodzeniem, gdy najbardziej tego potrzebujesz.
20,86 zł
20,86 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| bieg | : 3 ustawienia |
| Bateria dołączona lub nie | : Tak |
| Typ przełącznika | : Przełącznik przyciskowy |
| Typ baterii/akumulatora | : 14500 |
| Typ baterii/akumulatora | : Baterie litowe |
| Obszar użytkowania | : 1㎡ |
| Silny strumień powietrza | : 3.246m/s |
| wiatr typu | : Zwykły powiew |
| RPM | : 6000r/min |
| Kolor produktu | : Zielone |
| Średnica kratki | : D81mm |
| ostrze numer | : 7 łopatki |
| Rodzaj wtyczki | : VDE |
| Długość przewodu | : 0.2m |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : ABS |
| Napięcie | : 5V |
| Moc | : 4W |
Więcej informacji -
Przenośny wentylator zasilany akumulatorowo będzie prawdziwym darem niebios w duszną pogodę, w biurze, w autobusie – gdziekolwiek jesteś. Silny strumień powietrza wytwarzany przez urządzenie pozwala z łatwością schłodzić przestrzeń przed Tobą z odległości do 1,5 metra, pomimo niewielkich rozmiarów i wagi wentylatora. Możesz go używać niezależnie od tego, gdzie jesteś – w parku, w podróży, czy w szkole.
Cicha praca przenośnego wentylatora nie będzie Cię denerwować ani rozpraszać nawet podczas pracy. Model działa na wbudowanym akumulatorze i ładuje się za pomocą kabla USB. Urządzenie może również działać w trybie ładowania – wystarczy podłączyć wentylator i ustawić go pod dogodnym dla Ciebie kątem.
Parametry techniczne:
- Kolor produktu: Zielony
- Typ baterii/akumulatora: Baterie litowe.
- Typ baterii/akumulatora: 14500
- ostrze numer: 7 łopatki
- Wymiary: L81*W29*H153mm
- Średnica kratki: D81mm
- Długość przewodu: 0.2m
- Moc: 4W
- Napięcie: 5V
- bieg: 3 ustawienia
- RPM: 6000r/min
- wiatr typu: Zwykły powiew
- Silny strumień powietrza: 3.246m/s
- Obszar użytkowania: 1㎡
- Rodzaj wtyczki: VDE
- Waga netto pojedynczego produktu: 130g
- Materiał wykonania: ABS
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania
7 łopatek zapewnia delikatny wiatr, 5 prędkości. Klamra do torby, której można złożyć do użytku na biurku. Ładowanie przez dowolny port USB.