Żarówka LED 4W/230V Filament klasyczna A60 E27 1800k bursztynowa 330lm
Odniesienie : B10106N58
Stan: Nowy produkt
Żarówka klasyczna ozdobna bursztynowa mleczna to wyjątkowa i stylowa dekoracja. Wysokiej jakości żarnik LED. Miękkie i ciepłe oświetlenie w stylu retro. Trzonek e27, łatwa w montażu pasuje do większości lamp. Nastrojowe oświetlenie można dopasować według osobistych preferencji. Kształt szklanego korpusu żarówki z spiralnym żarnikiem, nadaje artystyczne piękno lampom w których ja zamontowano.
8,88 zł
8,88 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| CRI | : Ra≥80 |
| kategoria | : Żarówka Włóknowa |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Szkło |
| Ilość włączeń | : 12500times |
| Żywotność | : 15000h |
| Temperatura działania | : -10℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 330° |
| Model | : A60 |
| Strumień świetlny | : 330lm |
| Temperatura barwy | : 1800K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 35mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 4W |
| Gwint | : E27 |
| Kolor światła | : Ciepłe światło |
| Kolor produktu | : Matowe lampy |
Więcej informacji -
Ciepła temperatura barwowa 1800 K, tworząca ciepłą i romantyczną atmosferę, nadaje się do scen domowych w stylu retro, amerykańskim i europejskim oraz do ogólnych miejsc komercyjnych, takich jak kawiarnie, restauracje tematyczne.
- Kolor produktu: Matowe lampy
- Model: A60
- Kolor światła: Barwa Ciepła
- Wymiary: D60*H105 mm
- kategoria: Żarówka włóknowa
- Gwint: E27
- Współczynnik mocy PF: >0.7
- Maksymalna moc: 4W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 35mA
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Temperatura barwy: 1800K
- Strumień świetlny: 330lm
- CRI: Ra≥80
- Kąt świecenia: 330°
- Hg%: zero
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: - 10 ℃~ 40 ℃
- Żywotność: 15000h
- Ilość włączeń: 12500times
- Materiał wykonania: Szkło
- Certyfikat: CE,RoHS