Żarówka led E27 15W 3000K ciepła 1500lm z czujnikiem światła A60
Odniesienie : B1010525P
Stan: Nowy produkt
Żarówka diodowa led smd z wbudowanym czujnikiem zmierzchu, trzonek e-27/230V światło białe ciepłe 3000k. Wystarczy ją wkręcić w oprawę i włączyć, a automatycznie zapali światło gdy w otoczeniu poziom jasności spadnie poniżej 10 lux i zgaśnie gdy będzie jaśniej powyżej 30 lux.
20,86 zł
20,86 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.7 |
| Typ czujnika | : Wykrywanie światła |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : plastik z aluminium w środku/osłona PC |
| Ilość włączeń | : 7500times |
| Żywotność | : 15000h |
| Temperatura działania | : -10℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| EEI | : F |
| Odpowiada żarówce | : 99W |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 190° |
| Model | : A60 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 1500lm |
| Temperatura barwy | : 3000K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 100mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Pobór mocy w stanie czuwania | : ≤0.5W |
| Moc | : 15W |
| Gwint | : E27 |
| Kolor światła | : Ciepłe światło |
| Kolor produktu | : Biały |
Więcej informacji -
Wykrywanie światła, żarówka posiada czujnik oświetlenia, który automatyczne steruje jej pracą w zależności od pory dnia. Może być instalowana w pomieszczeniach z oknami lub w oprawach zewnętrznych np: latarnie czy słupki oświetleniowe. Czujniki jest wbudowany w żarówkę, wiec zamontowanie jej w piwnicy nie ma większego sensu.
Parametry techniczne:
- Kolor produktu: Biały
- Model: A60
- Wymiary: D60*H119mm
- Gwint: E27
- Współczynnik mocy PF: ≥0.7
- Maksymalna moc: 15W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 100mA
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Temperatura barwy: 3000K
- Strumień świetlny: 1500lm
- CRI: ≥ 80ra
- Kąt świecenia: 190°
- Hg%: zero
- Odpowiada żarówce: 99W
- EEI: F
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: - 10 ℃~ 40 ℃
- Żywotność: 15000h
- Ilość włączeń: 7500times
- Materiał wykonania: Aluminium powlekane tworzywem sztucznym i osłona z PC
- Certyfikat: CE,RoHS
Uwagi:
- Nie montować w miejscach pozbawionych dostępu do naturalnego oświetlenia.
- Nie bliżej niż 2m - Montaż kilku żarówek zbyt blisko siebie może prowadzić do zakłócenia pracy (dyskoteka).
- Nie należy upuszczać ani zgniatać żarówki.
- Nie należy rozkładać żarówki na części pierwsze, nie należy też dokonywać innych modyfikacji.
- Nie należy przykrywać przedmiotami bez otworów wentylacyjnych.