Podtynkowa okrągła lampa LED E6 z czujnikiem 24W biała
Odniesienie : B10405JND
Stan: Nowy produkt
Wbudowany czujnik, nie ma potrzeby dotykania panelu w celu zapalenia bądź gaszenia światła. Oszczędzanie energii i bezpieczeństwo. Zapewnij wygodę użytkowania dzięki inteligentnej technologii. Natychmiast reaguje, nawet gdy ktoś znajduje się w odległości 4 lub 6 metrów, przy kącie indukcji wynoszącym 120 stopni.
90,06 zł
90,06 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| EEI | : a + |
| Metoda instalacji | : Montaż podtynkowy |
| Otwór montażowy | : Φ225mm |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : II |
| PF | : >0.5 |
| typ | : Podświetlenie krawędziowe |
| kategoria | : Downlight z czujnikiem |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : plastik |
| Ilość włączeń | : 12500times |
| Żywotność | : 20000h |
| Temperatura działania | : -10℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| Model | : Okrągły |
| Odpowiada żarówce | : 170W |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 120° |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 1680lm |
| Temperatura barwy | : 6000K |
| Częstotliwość | : 50Hz |
| Pobór prądu | : 200mA |
| Napięcie | : 230V~ |
| Moc | : 24W |
| Kolor światła | : Barwa Zimna |
| Kolor produktu | : Biały |
Więcej informacji -
W świetle dziennym światło E6 jest uśpione. Kiedy robi się ciemno, światło będzie się włączało automatycznie w momencie kiedy ludzie znajdą się w pobliżu. Stabilność światła wysokiej wydajności i niskim zużyciu. Barwa światła, która pozostaje stabilna. Łączy kable i powoduje, że przepływ elektryczny jest bezpieczny. Wykorzystuje projekt, który integruje system rozpraszania ciepła, zapewniając trwałość źródła światła. Sprężyna w korpusie urządzenia, materiał wygodny i łatwy do instalacji na suficie. Ma swoje zastosowanie na korytarzach, w garażach, szafach, kuchniach, piwnicach i innych miejscach wymagających automatycznego oświetlenia.
- Kolor produktu: Biały
- Model: Okrągły
- Kolor światła: Barwa Zimna
- Opis produktu: Wysokość instalacyjna/ montażowa wynosi 3-4m; odczuwalne natężenie światła poniżej 5 luksów; Indukcyjne wykrywanie ludzi w odległości 4-6m; opóźnienie indukcyjne 60 sekund
- typ: Podświetlenie krawędziowe
- Wymiary: D240*H42 mm
- kategoria: Downlight z czujnikiem
- Otwór montażowy: Ф225mm
- Maksymalna moc: 24W
- Napięcie: 230V~
- Pobór prądu: 200mA
- Częstotliwość: 50Hz
- Temperatura barwy: 6000K
- Strumień świetlny: 1680lm
- CRI: Ra≥80
- PF: >0.5
- Kąt świecenia: 120°
- Hg%: zero
- Żarowe Moc lampy: 170W
- EEI: a +
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: - 10 ℃~ 40 ℃
- Metoda instalacji: Montaż podtynkowy
- Żywotność: 20000h
- Ilość włączeń: 12500times
- Materiał wykonania: plastik I aluminium
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania