Żelazna lampa wisząca bez źródła światła E27
Odniesienie : B10303HB2
Stan: Nowy produkt
- Maksymalna moc: 60W
- Długość przewodu: 1.1m
- Wymiary: D195*H200 mm
- Napięcie: 220-240V~
90,06 zł
90,06 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Kolor produktu | : Black |
| Gwint | : E27 |
| Moc | : 60W |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Hg(mg) | : zero |
| Klasa IP | : IP20 |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Żywotność | : 6000h |
| Materiał wykonania | : Żelazo |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : II |
| Długość przewodu | : 0.9m |
| Drutu | : 2x0.75mm² |
| Metoda instalacji | : Montaż zawieszenia |
Więcej informacji -
- Kolor produktu: Czarny
- Opis produktu: Długość linki do zawieszania można regulować;Nadaje się do oprawki E27;Industrialna stylistyka vintage
- Wymiary: D195*H200 mm
- Gwint: E27*1
- Drutu: 2x0.75mm²
- Długość przewodu: 1.1m
- Maksymalna moc: 60W
- Napięcie: 220-240V~
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Hg%: zero
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~40℃
- Żywotność: 6000h
- Materiał wykonania: żelazo
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania