Żelazna lampa wisząca bez źródła światła E27
Odniesienie : B10303HB9
Stan: Nowy produkt
- Maksymalna moc: MAX.60W
- Długość przewodu: 1 m
- Wymiary: D245*H1250 mm
- Napięcie: 220-240V~
92,62 zł
92,62 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Kolor produktu | : Black |
| Gwint | : E27 |
| Moc | : MAX.60W |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Hg(mg) | : zero |
| Klasa IP | : IP20 |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Temperatura działania | : -20℃~50℃ |
| Żywotność | : 20000h |
| Materiał wykonania | : Żelazo |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : II |
| Długość przewodu | : 1 m |
| Drutu | : 2x0.75mm² |
| Metoda instalacji | : Montaż zawieszenia |
Więcej informacji -
Trójkątny kształt o ostrych konturach. Malowane żelazo, antykorozyjne i antykorozyjne. Wysokiej jakości drut do zawieszania, standardowy rdzeń, bezpieczny i trwały. Wysokiej jakości oprawka E27. Styl dekoracyjny. Proste linie ukazują naturalny i zrelaksowany industrialny charakter.. Pieczenie w wysokiej temperaturze, nie blaknące, trwałe, o doskonałej teksturze.. Łatwa wymiana, swobodny wybór światła ciepłego i dziennego.. Wnętrza domów, obiektów przemysłowych, restauracji, kawiarni, barów w stylu retro itp.
- Kolor produktu: Czarny
- Wymiary: D245*H1250 mm
- Gwint: E27
- Drutu: 2x0.75mm²
- Długość przewodu: 1 m
- Maksymalna moc: MAX.60W
- Napięcie: 220-240V~
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~50℃
- Żywotność: 20000h
- Materiał wykonania: żelazo
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania