Ambientowa lampa stołowa 1W RGB
Odniesienie : B10311K8Q
Stan: Nowy produkt
Ładuje się przez 2-3 godzin i zapewnia 4-5 godzin światła.. Nie używać podczas ładowania
- Strumień świetlny: 61lm
- typ: Ze źródłem światła
- Napięcie: DC5V
- Wymiary: D140*H200 mm
98,18 zł
98,18 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Czas ładowania | : 2-3h |
| pojemność akumulatora. | : 1800mAh |
| Typ baterii/akumulatora | : Akumulator |
| Typ baterii/akumulatora | : 18650 |
| Długość przewodu | : 0.5m |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : III |
| typ | : Ze źródłem światła |
| kategoria | : Lampa stołowa ambientowa |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : PS/Żelazo |
| Żywotność | : 25000h |
| Kolor produktu | : Różowe złoto |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 120° |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 61lm |
| Pobór prądu | : 1A |
| Napięcie | : DC5V |
| Moc | : 1W |
| Kolor światła | : RGB |
Więcej informacji -
- Kolor produktu: Różowe złoto
- Kolor światła: RGB
- Funkcje produktu: Przełącznik dotykowy z dotykową zmianą koloru i z pilotem zdalnego sterowania
- Opis produktu: Ładuje się przez 2-3 godzin i zapewnia 4-5 godzin światła.;Nie używać podczas ładowania
- typ: Ze źródłem światła
- Wymiary: D140*H200 mm
- kategoria: Lampa stołowa ambientowa
- Maksymalna moc: 1W
- Napięcie: DC5V
- Pobór prądu: 1A
- Strumień świetlny: 61lm
- CRI: Ra≥80
- Kąt świecenia: 120°
- Hg%: zero
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~40℃
- pojemność akumulatora.: 1*1800mAh
- Żywotność: 250000h
- Materiał wykonania: PS i stal
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania