Lampa kempingowa LED 0,9W na 4 baterie AA z możliwością postawienia
Odniesienie : B10501M1M
Stan: Nowy produkt
Lampka turystyczna niezastąpiony towarzysz podróży, tych małych i dużych, jest lekka i zgrabna a jej wygląd zaskoczy nawet najbardziej wymagające osoby.
36,80 zł
36,80 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Hg(mg) | : zero |
| Typ baterii/akumulatora | : AA |
| Typ baterii/akumulatora | : cynkowo-węglowa |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : III |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : ABS/PC |
| Żywotność | : 15000h |
| Temperatura działania | : -10℃~45℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Klasa IP | : IP44 |
| Kolor produktu | : Pomarańczowy |
| Kąt świecenia | : 120° |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 55lm |
| Temperatura barwy | : 6500K |
| Pobór prądu | : 150mA |
| Napięcie | : DC6V |
| Moc | : 0.9W |
| Kolor światła | : Barwa Zimna |
Więcej informacji -
Lampa kempingowa z pomarańczową podstawą i uchwytem do przenoszenia lub powieszenia, zaskoczy nie tylko swoim wyglądem, ale również funkcjonalnością. Możesz ją zarówno postawić jak i powiesić dzięki haczykowi ukrytemu w uchwycie. Prosta w obsłudze i niezawodna - po włączeniu - świeci z siłą 55lm, mała moc około 0.9w pozwala na znaczne wydłużenie żywotności baterii, a co za tym idzie masa bagażu będzie mniejsza.
- Typ baterii/akumulatora: baterie 4AA
- Typ baterii/akumulatora: Bateria sucha
- Kolor produktu: Pomarańczowy
- Kolor światła: Barwa Zimna
- Wymiary: D107*H170 mm
- Maksymalna moc: 0.9W
- Napięcie: 4*1.5V
- Pobór prądu: 150mA±20mA
- Strumień świetlny: 55lm
- CRI: Ra<80
- Kąt świecenia: 6.27°
- Hg%: zero
- Środowisko: Wewnątrz i na zewnątrz
- Żywotność: 15000h
- Materiał wykonania: ABS/PCName
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania