Listwa podszafkowa 17,8 cm 6500K 3xAAA
Odniesienie : B10308Q47
Stan: Nowy produkt
- Strumień świetlny: 100lm
- Temperatura barwy: 6500K
- Kolor światła: Barwa Zimna
- Napięcie: DC4.5V
15,94 zł
15,94 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Klasa IP | : IP20 |
| Bateria dołączona lub nie | : Nie |
| Typ baterii/akumulatora | : Baterie węglowo |
| Typ baterii/akumulatora | : AAA |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : III |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : PS |
| Żywotność | : 15000h |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Kolor produktu | : Biały |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 120° |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 100lm |
| Temperatura barwy | : 6500K |
| Napięcie | : DC4.5V |
| Moc | : 0.95W |
| Kolor światła | : Barwa Zimna |
Więcej informacji -
- Kolor produktu: Biały
- Kolor światła: Barwa Zimna
- Maksymalna moc: 0.95W
- Napięcie: DC4.5V
- Temperatura barwy: 6500K
- Strumień świetlny: 100lm
- CRI: Ra≥80
- Hg%: zero
- Temperatura działania: -20℃~40℃
- Żywotność: 15000h
- Certyfikat: CE,RoHS