Wentylator ręczny i stołowy ROSA mały 3 cale kompaktowy ładowany z USB
Odniesienie : B301013KO
Stan: Nowy produkt
Ręczny wentylator Rosa z akumulatorem, zaprojektowany, aby zapewnić chłodzenie w każdej chwili i w każdym miejscu. 7 łopatek zapewnia delikatny wiatr, 5 prędkości. Regulowana kratka 270°. Klamra do torby, której można złożyć do użytku na biurku. Ładowanie przez dowolny port USB.
20,86 zł
20,86 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| bieg | : 5 ustawienia |
| Bateria dołączona lub nie | : Tak |
| Typ przełącznika | : Przełącznik przyciskowy |
| Typ baterii/akumulatora | : Baterie litowe |
| Typ baterii/akumulatora | : 18650 |
| Obszar użytkowania | : 1㎡ |
| Silny strumień powietrza | : 3.86m/s |
| wiatr typu | : Zwykły powiew |
| RPM | : 7500r/min |
| Kolor produktu | : Różowe |
| Średnica kratki | : D75mm |
| ostrze numer | : 7 łopatki |
| Rodzaj wtyczki | : VDE |
| Długość przewodu | : 0.195m |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : ABS |
| Napięcie | : 3.7V |
| Moc | : 4.5W |
Więcej informacji -
Kompaktowa konstrukcja ułatwia noszenie w plecaku lub torebce, dzięki czemu idealnie nadaje się w podróży, podczas aktywności na świeżym powietrzu lub po prostu do noszenia pod ręką. Akumulator zapewnia pełną autonomię bez konieczności używania kabli.
Czym wyróżnia się przenośny wentylator stołowy i ręczny Rosa?
- Kompaktowy i wygodny : Jego rozmiar idealnie nadaje się do łatwego przechowywania w torebkach lub plecakach. Po złożeniu dolnej części można go również położyć na dowolnej powierzchni.
- Akumulator : umożliwia wiele godzin ciągłej pracy bez konieczności podłączania do prądu.
- 5 poziomów prędkości: dostosuj strumień powietrza do swoich potrzeb.
- Ładowanie przez USB : Możliwość ładowania, nie ma potrzeby podłączania urządzenia do źródła zasilania.
Parametry techniczne:
- Kolor produktu: Różowy
- Typ baterii/akumulatora: Baterie litowe.
- Typ baterii/akumulatora: 18650
- ostrze numer: 7 łopatki
- Wymiary: L30*W92*H186mm
- Średnica kratki: D75mm
- Długość przewodu: 0.195m
- Moc: 4.5W
- Napięcie: 3.7V
- bieg: 5 ustawienia
- RPM: 7500r/min
- wiatr typu: Zwykły powiew
- Silny strumień powietrza: 3.86m/s
- Obszar użytkowania: 1㎡
- Rodzaj wtyczki: VDE
- Waga netto pojedynczego produktu: 130g
- Materiał wykonania: ABS
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania