Czołówka 1.5W/120lm 2 tryby mocy oświetlenia lampka na 3 baterie AAA
Odniesienie : B105011WB
Stan: Nowy produkt
Latarka na głowę zasilana z baterii z 2 trybami jasności, światło rozproszone szerokokątne, do nocnych wypraw, drobnych napraw, wędrówek czy biegania.
23,10 zł
23,10 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Klasa IP | : IP44 |
| Bateria dołączona lub nie | : Nie |
| Typ baterii/akumulatora | : Baterie węglowo |
| Typ baterii/akumulatora | : AAA |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : III |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : ABS |
| Żywotność | : 30000h |
| Temperatura działania | : -10℃~45℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Kolor produktu | : Czerwony |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 120° |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 120lm |
| Temperatura barwy | : 6500K |
| Pobór prądu | : 350mA |
| Napięcie | : DC4.5V |
| Moc | : 1.5W |
| Kolor światła | : Barwa Zimna |
Więcej informacji -
Wszechstronna latarka zapewni Ci odpowiednie oświetlenie, oświetlając bliżej położone przedmioty. Zajmuje mało miejsca w kieszeni lub plecaku podczas podróży. To idealny towarzysz podczas nocnych wypraw, wędrówek czy biegania.
Latarka posiada regulowany pasek, dzięki czemu bez problemu dopasujesz ją do swojej głowy. Dodatkowo, czołówka posiada regulowany kąt nachylenia, co pozwala na dostosowanie oświetlenia do potrzeb.
Parametry techniczne:
- Kolor produktu: Czerwony
- Typ baterii/akumulatora: Baterie węglowo
- Typ baterii/akumulatora: AAA
- Kolor światła: Barwa zimna
- Wymiary: L61*W46*H55mm
- Moc: 1.5W
- Napięcie: DC4.5V
- Pobór prądu: 350mA
- Temperatura barwy: 6500K
- Strumień świetlny: 120lm
- CRI: Ra≥80
- Kąt świecenia: 120°
- Hg(mg): zero
- Poziom bezpieczeństwa oprawy: III
- Klasa IP: IP44
- Środowisko: Wewnątrz i na zewnątrz
- Temperatura działania: -10℃~45℃
- Waga netto pojedynczego produktu: 30g
- Żywotność: 30000h
- Materiał wykonania: ABS
- Certyfikat: CE,RoHS
Ten produkt LED o wysokiej jasności ma wysokie oddawanie barw i wysoką wydajność świetlną. Szerokokątne oświetlenie z mniejszą liczbą ciemnych obszarów. Wielofunkcyjna, odpowiednia do różnych sytuacji.