LED Dwuprzewodowe światło szynowe 33W
Odniesienie : B10403CVT
Stan: Nowy produkt
- Temperatura barwy: 4000K
- Kolor światła: Barwa Neutralna
- Strumień świetlny: 1950lm
- Napięcie: 100-240V~
224,72 zł
224,72 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Odpowiada żarówce | : 123W |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : I |
| Liczba diod | : 54LED |
| kategoria | : Tracklight |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Aluminium |
| Ilość włączeń | : 15000times |
| Żywotność | : 30000h |
| Temperatura działania | : -25℃~50℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| EEI | : A |
| Model | : światło torowe z 2 kablami |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 25° |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 1950lm |
| Temperatura barwy | : 4000K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 900mA |
| Napięcie | : 100-240V~ |
| Moc | : 33W |
| Kolor światła | : Barwa Neutralna |
| Kolor produktu | : Biały |
Więcej informacji -
- Kolor produktu: Biały
- Model: światło torowe z 2 kablami
- Kolor światła: Barwa Neutralna
- Wymiary: L156*H223*W70 mm
- kategoria: Tracklight
- Maksymalna moc: 33W
- Napięcie: 100-240V~
- Pobór prądu: 900mA
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Temperatura barwy: 4000K
- Strumień świetlny: 1950lm
- CRI: Ra≥80
- Kąt świecenia: 25°
- Żarowe Moc lampy: 123W
- EEI: A
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: -25℃~50℃
- Aplikacji z miejsc: centra handlowe (sklep z markami, np. sklepyy z ubraniami, sklep z meblami), wystawy samochodowe, biżuteryjne, hotele wysokogwiazdkowe, muzea, okna sklepowe, liczniki itp.
- Żywotność: 30000h
- Ilość włączeń: 15000times
- Materiał wykonania: Aluminium
- Certyfikat: CE,RoHS