Lampa wisząca 2700 K, auminium i silikon
Odniesienie : B10305NC6
Stan: Nowy produkt
- Maksymalna moc: 15W
- Długość przewodu: 1.1m
- Wymiary: Φ210*H1200mm
- typ: Lampa wisząca
- Napięcie: 220-240V
162,68 zł
162,68 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Hg(mg) | : zero |
| Metoda instalacji | : Montaż zawieszenia |
| Długość przewodu | : 1 m |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : II |
| typ | : Lampa wisząca |
| Certyfikat | : CE |
| Materiał wykonania | : Stop aluminium/Silikon/Żelazo |
| Żywotność | : 20000h |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| EEI | : E |
| Odpowiada żarówce | : 107W |
| Model | : LED |
| Kąt świecenia | : 120° |
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.7 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 1650lm |
| Temperatura barwy | : 2700K |
| Częstotliwość | : 50-60Hz |
| Pobór prądu | : 0.12A |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 15W |
| Kolor światła | : Ciepłe światło |
| Kolor produktu | : Black/Złoty |
Więcej informacji -
Elegancki i elegancki wygląd. Lampa ma delikatną teksturę i jest trwała.. Materiał: aluminium, silikon, żelazo. Nadaje się do wszystkich nowoczesnych scen wewnętrznych
- Kolor produktu: Czarny/Złoty
- Model: LED
- Kolor światła: Barwa Ciepła
- typ: Lampa wisząca
- Wymiary: Φ210*H1200mm
- Długość przewodu: 1.1m
- Współczynnik mocy PF: >0.7
- Maksymalna moc: 15W
- Napięcie: 220-240V
- Pobór prądu: 0.12mA
- Częstotliwość: 50-60Hz
- Temperatura barwy: 2700K
- Strumień świetlny: 1650lm
- CRI: Ra>80
- Kąt świecenia: 120°
- EEI: E
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: -20~40℃
- Żywotność: 20000h
- Materiał wykonania: Aluminium, silikon i żelazo
- Certyfikat: CE
Pliki do pobrania