Reflektor lustrzany LED 8W
Odniesienie : B10312NS9
Stan: Nowy produkt
- Maksymalna moc: 8W
- Strumień świetlny: 800lm
- Długość przewodu: 338mm
- Temperatura barwy: 4000k
71,02 zł
71,02 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Odpowiada żarówce | : 70W |
| Metoda instalacji | : Montowany na ścianie |
| Drutu | : H03VVH2-F 2*0.75MM2 PVC |
| Długość przewodu | : 0.34m |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : II |
| Certyfikat | : CE/RoHS/ERP |
| Materiał wykonania | : ABS/PC |
| Żywotność | : 25000h |
| Temperatura działania | : 25℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP44 |
| EEI | : E |
| Kolor produktu | : Biały |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 300° |
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.7 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 960lm |
| Temperatura barwy | : 4000K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 90mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 8W |
| Kolor światła | : Barwa Neutralna |
Więcej informacji -
Światło jest miękkie i pozbawione migotania. Łatwa instalacja. Wysokie oddawanie barw
- Kolor produktu: Biały
- Kolor światła: Barwa Neutralna
- Wymiary: L600*W150*H52mm
- Drutu: H03VVH2-F 2*0.75MM2 PVC
- Długość przewodu: 338mm
- Współczynnik mocy PF: ≥0.7
- Maksymalna moc: 8W
- Napięcie: 230V~
- Pobór prądu: ≤90mA
- Częstotliwość: 50Hz
- Temperatura barwy: 4000k
- Strumień świetlny: 800lm
- CRI: Ra≥80
- Kąt świecenia: 300°
- EEI: F
- Stopień ochrony: IP44
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: 25℃
- Żywotność: 3 lata
- Certyfikat: VDE,CE,RoHS
Pliki do pobrania