Niskonapięciowa taśma świetlna bąbelki, RGBY, 5m
Odniesienie : B103031NR
Stan: Nowy produkt
- Opis punktów sprzedaży: 50LED. 10 cm/LED. 8 zmieniających się trybów + pamięć + timer
37,12 zł
37,12 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Materiał wykonania | : plastik/Miedź |
| Rozstaw diod lampy | : 10cm/LED |
| Bateria dołączona lub nie | : Nie |
| Długość lampek sznurkowych | : L5m |
| Długość przewodu | : L3m |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : II |
| typ | : Liniowe lampki sznurkowe ozdoba |
| Liczba diod | : 50LED |
| kategoria | : Łańcuch świetlny niskonapięciowy |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Model | : Lampki sznurkowe z bąbelkowymi kulkami |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Klasa IP | : IP44 |
| Hg(mg) | : zero |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : MAX.3.6W |
| Kolor światła | : Czerwone światło/ zielone światło/ niebieskie światło i żółte światło |
Więcej informacji -
Pliki do pobrania