Podtynkowy okrągły downlight LED E6 12W Światło naturalne
Odniesienie : B10405CTF
Stan: Nowy produkt
Biała ramka
- Temperatura barwy: 4000K
- Strumień świetlny: 1190lm
- Otwór montażowy: Φ150-160mm
- Wymiary: D170*H32 mm
43,00 zł
43,00 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Odpowiada żarówce | : 58W |
| Metoda instalacji | : Montaż podtynkowy |
| Otwór montażowy | : Φ150-160mm |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : II |
| typ | : Podświetlenie krawędziowe |
| Liczba diod | : 60LED |
| kategoria | : Oświetlenie |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : plastik |
| Żywotność | : 15000h |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| EEI | : F |
| Model | : Okrągły |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 120° |
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.7 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 1190lm |
| Temperatura barwy | : 4000K |
| Częstotliwość | : 50Hz |
| Pobór prądu | : 60mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 12W |
| Kolor światła | : Barwa Neutralna |
| Kolor produktu | : Biały |
Więcej informacji -
- Kolor produktu: Biały
- Model: Okrągły
- Kolor światła: Barwa Neutralna
- Opis produktu: Biała ramka
- typ: Podświetlenie krawędziowe
- Wymiary: D170*H32 mm
- kategoria: Oświetlenie
- Otwór montażowy: Φ150-160mm
- Współczynnik mocy PF: ≥0.7
- Maksymalna moc: 12W
- Napięcie: 220-240V
- Pobór prądu: 60mA
- Częstotliwość: 50Hz
- Temperatura barwy: 4000K
- Strumień świetlny: 1190lm
- CRI: Ra≥80
- Kąt świecenia: 120°
- Hg%: <0.1%
- Żarowe Moc lampy: 58W
- EEI: F
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~40℃
- Metoda instalacji: Montaż podtynkowy
- Żywotność: 15000h
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania