Downlight kwadratowy podtynkowy LED E6 18W Światło białe
Odniesienie : B10405IQE
Stan: Nowy produkt
Biała ramka
- Temperatura barwy: 6000K
- Strumień świetlny: 1380lm
- Otwór montażowy: Φ200-210mm
- Wymiary: L220*W220*H30.5 mm
37,76 zł
37,76 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Klasa IP | : IP20 |
| Metoda instalacji | : Montaż podtynkowy |
| Otwór montażowy | : Φ200-210mm |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : II |
| PF | : >0.5 |
| typ | : Podświetlenie krawędziowe |
| Liczba diod | : 96LED |
| kategoria | : Oświetlenie |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : plastik |
| Ilość włączeń | : 12500times |
| Żywotność | : 20000h |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Model | : Kwadrat |
| EEI | : a + |
| Odpowiada żarówce | : 140W |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 160° |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 1380lm |
| Temperatura barwy | : 6000K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 140mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 18W |
| Kolor światła | : Barwa Zimna |
| Kolor produktu | : Biały |
Więcej informacji -
- Kolor produktu: Biały
- Model: Kwadrat
- Kolor światła: Barwa Zimna
- Opis produktu: Biała ramka
- typ: Podświetlenie krawędziowe
- Wymiary: L220*W220*H30.5 mm
- kategoria: Oświetlenie
- Otwór montażowy: Φ200-210mm
- Maksymalna moc: 18W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 140mA
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Temperatura barwy: 6000K
- Strumień świetlny: 1380lm
- CRI: Ra≥80
- PF: >0.5
- Kąt świecenia: 160°
- Hg%: <0.1%
- Żarowe Moc lampy: 140W
- EEI: a +
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~40℃
- Metoda instalacji: Montaż podtynkowy
- Żywotność: 20000h
- Ilość włączeń: 12500times
- Materiał wykonania: plastik I aluminium
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania