Lampa sufitowa WiFi WB Smart Ultrathin 19W
Odniesienie : S10203I2B
Stan: Nowy produkt
- Strumień świetlny: 1600lm
- Temperatura barwy: 2700K-6500K
- Wymiary: D238*H27 mm
- Napięcie: 220-240V~
- Kolor światła: Ciepłe światło/Światło dzienne/RGB
191,88 zł
191,88 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Hg(mg) | : zero |
| Metoda konfiguracji sieci | : WiFi+Bluetooth |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : II |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : PP/PS |
| Ilość włączeń | : 15000times |
| Żywotność | : 15000h |
| Temperatura działania | : - 10 ℃~ 40 ℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| EEI | : F |
| Odpowiada żarówce | : 104W |
| Kolor produktu | : Biały |
| Kąt świecenia | : 120° |
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.9 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 1600lm |
| Temperatura barwy | : 2700K-6500K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 115mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : CCT:15W/RGB:4W |
| Kolor światła | : Ciepłe światło/Barwa Zimna/RGB |
Więcej informacji -
- Kolor produktu: Biały
- Kolor światła: Ciepłe światło/Światło dzienne/RGB
- Wymiary: D238*H27 mm
- Współczynnik mocy PF: >0.9
- Maksymalna moc: CCT 15W+RGB 4W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 115mA
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Temperatura barwy: 2700K-6500K
- Strumień świetlny: 1600lm
- CRI: Ra≥80
- Kąt świecenia: 120°
- Hg%: zero
- EEI: F
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: - 10 ℃~ 40 ℃
- Żywotność: 15000h
- Ilość włączeń: 15000times
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania