Taśma świetlna płaska na 3 baterie AA
Odniesienie : B10303K2H
Stan: Nowy produkt
100LED. 10cm/LED. 8 zmieniających się trybów + pamięć + timer
- Kolor produktu: Przezroczysty
- Kolor światła: Czerwone światło i niebieskie światło
- Wymiary: 10m
- Długość: 10m
- Napięcie: DC4.5V
- Stopień ochrony: IP44
25,14 zł
25,14 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| kategoria | : Lampki sznurkowe na baterie 3AA |
| Rozstaw diod lampy | : 10cm/LED |
| Dopasuj do wysokości choinki | : 150-180cm |
| Bateria dołączona lub nie | : Nie |
| Długość lampek sznurkowych | : L10m |
| Długość przewodu | : L0.3m |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : III |
| typ | : Płaskie lampki sznurkowe |
| Liczba diod | : 100LED |
| Kolor światła | : Czerwone światło/Niebieskie światło |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : plastik/Miedź |
| Temperatura działania | : -25℃~45℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Klasa IP | : IP44 |
| Hg(mg) | : zero |
| Pobór prądu | : 80mA |
| Napięcie | : DC1.5V*3 |
Więcej informacji -
- Typ baterii/akumulatora: baterie 3AA
- Kolor produktu: Przezroczysty
- Kolor światła: Czerwone światło i niebieskie światło
- Opis produktu: 100LED;10cm/LED;8 zmieniających się trybów + pamięć + timer
- typ: Lampki sznurkowe na baterie 3AA
- Wymiary: 10m
- kategoria: Lampki sznurkowe na baterie 3AA
- Długość przewodu: 0.3m
- Długość: 10m
- Napięcie: DC4.5V
- Hg%: zero
- Stopień ochrony: IP44
- Środowisko: Wewnątrz i na zewnątrz
- Temperatura działania: -25℃~45℃
- pojemność akumulatora.: 80mA
- Żywotność: 15000h
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania