Płaskie lampki sznurkowe na baterie 4AA, 0,3 m + 25 m
Odniesienie : B10303KX8
Stan: Nowy produkt
500LED. 5CM/LED. 8 zmieniających się trybów + pamięć + timer
- Kolor produktu: Ciemnozielony
- Kolor światła: Czerwone światło, zielone światło, żółte światło i niebieskie światło
- Wymiary: 25m
- Napięcie: DC6V
- Stopień ochrony: IP44
70,48 zł
70,48 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| kategoria | : Lampki sznurkowe na baterie 4AA |
| Rozstaw diod lampy | : 5cm/LED |
| Dopasuj do wysokości choinki | : 240-270cm |
| Bateria dołączona lub nie | : Nie |
| Długość lampek sznurkowych | : L25m |
| Długość przewodu | : L0.3m |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : III |
| typ | : Płaskie lampki sznurkowe |
| Liczba diod | : 500LED |
| Kolor światła | : Czerwone światło/Zielone światło/Niebieskie światło/Barwa ciepła |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : plastik/Miedź |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Klasa IP | : IP44 |
| Hg(mg) | : zero |
| Pobór prądu | : 100mA |
| Napięcie | : DC1.5V*4 |
Więcej informacji -
- Typ baterii/akumulatora: baterie 4AA
- Kolor produktu: Ciemnozielony
- Kolor światła: Czerwone światło, zielone światło, żółte światło i niebieskie światło
- Opis produktu: 500LED;5CM/LED;8 zmieniających się trybów + pamięć + timer
- typ: Lampki sznurkowe na baterie 4AA
- Wymiary: 25m
- kategoria: Lampki sznurkowe na baterie 4AA
- Długość przewodu: 0.3m
- Napięcie: DC6V
- Hg%: zero
- Stopień ochrony: IP44
- Środowisko: Wewnątrz i na zewnątrz
- Temperatura działania: -25℃~45℃
- pojemność akumulatora.: 100mA
- Żywotność: 20000h
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania