Garnek elektryczny multicooker 1000W 6L szybkowar parowar ciśnieniowy
Odniesienie : B30202ACUE
Stan: Nowy produkt
Szybkowar multicooker jest nieocenionym pomocnikiem w kuchni i dostarcza wielu korzyści. Posiada różne funkcje przygotowywania potraw, gotowanie na parze. Maksymalne ciśnienie robocze 60kp.
481,74 zł
481,74 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Długość przewodu | : 1m |
| 进入待机时间 | : Przechodzi w tryb czuwania 3 minuty po wybraniu funkcji bez naciskania przycisku start; natychmiast przechodzi w tryb czuwania po anulowaniu funkcji utrzymywania ciepła |
| Pressione | : 60Kpa |
| Typ przełącznika | : Przełącznik przyciskowy |
| Materiał wewnętrzny | : Stop aluminium |
| Pojemność | : 6L |
| Programator | : 24h |
| Rodzaj wtyczki | : Normy europejskie |
| Parametry wtyczki | : 16A/250V~,2P+E |
| Kolor produktu | : Czarna stal nierdzewna |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : I |
| Certyfikat | : CE |
| Materiał wykonania | : pp/al/Stal nierdzewna |
| Częstotliwość | : 50-60Hz |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Pobór mocy w stanie czuwania | : ≤0.8W |
| Moc | : 1000W |
Więcej informacji -
Oferuje 17 gotowych menu opcjonalnych. Funkcja rezerwacji i timera na 24 godziny, 3 regulowane poziomy ciśnienia. Funkcja podtrzymywania ciepła przez 24 godziny. Z nieprzywierającym garnkiem. Cyfrowy wyświetlacz zapewniający czytelność odczytów.
Oszczędza energie, zajmuje niewiele miejsca i znacznie skraca czas spędzony przy gotowaniu. Dzięki prostemu i intuicyjnemu wyświetlaczowi LCD można łatwo skonfigurować funkcje gotowania i dostosować ich czas do swoich potrzeb.Z szybkowarem przygotujesz wszystkie swoje ulubione potrawy szybciej i zdrowie.
Parametry techniczne:
- Kolor produktu: Czarna stal nierdzewna
- Typ przełącznika: Przełącznik przyciskowy
- Wymiary: 335x295x335mm(LxWxH)
- Długość przewodu: 1m
- Moc: 1000W
- Pobór mocy w stanie czuwania: ≤0.8W
- Napięcie: 220-240V
- Częstotliwość: 50-60Hz
- Parametry wtyczki: 16A,250V~,2P+E
- Ciśnienie: 60Kpa
- Czas czuwania: Przechodzi w tryb czuwania 3 minuty po wybraniu funkcji bez naciskania przycisku start, natychmiast przechodzi w tryb czuwania po anulowaniu funkcji utrzymywania ciepła
- Poziom bezpieczeństwa oprawy: I
- Programator: 24h
- Rodzaj wtyczki: Normy europejskie
- Pojemność: 6L
- Waga netto pojedynczego produktu: 4.55kg
- Materiał wykonania: pp,al,Stal nierdzewna
- Materiał wewnętrzny: Stop aluminium
- Certyfikat: CE
Pliki do pobrania
Elektryczny szybkowar jest wielofunkcyjnym urządzeniem, wyposażony w precyzyjnie zaprojektowane programy ciśnieniowe. Służą one do szybkiego, bezpiecznego i ekonomicznego przygotowywania wszystkich popularnych dań gotowanych pod ciśnieniem: drobiu, mięsa, roślin strączkowych, ryżu, dodatków do dań, zup i owsianek.