Taśma LED 24W 5mb 2500lm RGB+CCT inteligentna Bluetooth MESH do DIY
Odniesienie : S10303M3E
Stan: Nowy produkt
Inteligentna taśma LED Bluetooth Mesh z technologią wielobarwną RGB+CCT o mocy 24 W - idealną do każdego nastroju i pomieszczenia. Łatwa do sterowania za pomocą smartfona lub pilota i tworzy wspaniałą atmosferę w Twoim domu. Zestaw z zasilaczem gotowy do montażu.
Arkusz danych
| Hg(mg) | : zero |
| Metoda konfiguracji sieci | : Bluetooth Mesh |
| Rozmiar rolki | : D6*H12mm |
| Certyfikat | : CE/RoHS/ERP |
| Materiał wykonania | : Miedź/Plastik |
| Ilość włączeń | : 10000times |
| Żywotność | : 25000h |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| EEI | : F |
| Kolor produktu | : Biały |
| Kąt świecenia | : 120° |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 2500lm |
| Temperatura barwy | : RGB+2700K-6500K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 1A |
| Napięcie | : DC24V |
| Pobór mocy w stanie czuwania | : ≤0.5W |
| Moc | : MAX.24W |
| Kolor światła | : RGB+Ciepłe światło-Barwa Zimna |
Więcej informacji -
Taśma LED to nie tylko zwykła taśma do przyklejenia - to inteligentne i skuteczne rozwiązanie do stworzenia idealnego oświetlenia w domu lub biurze. Dzięki mocy wyjściowej 24W i możliwości podłączenia do zasilania 220-240V możesz być pewien, że otrzymasz mocne i niezawodne źródło światła.
Jasność 2500 lumenów i wysoka dyspersja 120 stopni zapewniają równomierny rozkład światła w pomieszczeniu, co idealnie nadaje się zarówno do pracy, jak i relaksu. Dzięki wysokiej jakości światła o wartości RA 80-85 możesz być pewien, że uzyskasz naturalne światło, które pokazuje wszystkie kolory w piękny i autentyczny sposób. Ta jakość światła jest więcej niż wystarczająca, aby zaspokoić potrzeby oświetleniowe zdecydowanej większości.
Taśmę obsługujemy z aplikacji AigoSmart lub z sterownika. Możemy także rozbudować system o dodatkowe akcesoria, które pozwolą nam stworzyć inteligentny dom. Do sterowania przez sieć WI-FI (alexia/google etc) potrzebna jest bramka Bluetooth Mesh. Pilot pozwalający na sterowanie oświetleniem Aigostar MESH do kupienia osobno.
Parametry techniczne:
- Kolor światła:RGB+Ciepłe światło-Barwa Zimna
- Kolor produktu:Biały
- Maksymalna moc:MAX.24W
- Strumień świetlny:2500lm
- Temperatura barwowa:RGB+2700K-6500K
- Napięcie:220-240V~
- Pobór prądu:1A
- Czestotliwość:50/60Hz
- CRI:Ra≥80
- Kąt świecenia:120°
- Hg(mg):zero
- EEI:F
- Klasa IP:IP20
- Środowisko:Wewnątrz
- Temperatura działania:-20℃~40℃
- Wymiary:L5000*W12*H3mm
- Rozmiar rolki:D6*H12mm
- Żywotność:250000h
- Częstotliwość przełączania:10000times
- Materiał wykonania:Miedź,plastik
- Pliki do pobrania
Zestaw zawiera: Taśmę ze sterownikiem i zasilacz.
Dzięki wartości RA 80-85 ta taśma led zapewnia naturalne i rzeczywiste światło, które pięknie i dokładnie pokazuje wszystkie kolory. Wysoka jakość światła zapewnia prawidłowe i żywe odwzorowanie kolorów w pomieszczeniu, co jest szczególnie ważne, jeśli używasz lampy do czytania, pracy lub innych zadań, w których dokładność kolorów ma kluczowe znaczenie.
Inteligentną rzeczą w tej taśmie led jest wbudowana technologia Bluetooth Mesh, która pozwala sterować światłem bezpośrednio ze smartfona lub tabletu. Możesz łatwo dostosować jasność i temperaturę barwową, tworzyć harmonogramy, aby stworzyć idealną atmosferę w pomieszczeniu.