16-calowy 3-łopatkowy mechaniczny wentylator stojący
Odniesienie : 330100NFR
Stan: Nowy produkt
3 ustawienia prędkości. Szeroki zasięg wiatru. Osłona bezpieczeństwa. Wysuwany pręt do regulacji wysokości. Wysokiej jakości łopatki wentylatora. Stabilna podstawa wspornika parasola
- Średnica kratki: 410mm
- Maksymalna moc: 40W
- Obszar użytkowania: 9㎡
160,02 zł
160,02 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Kolor produktu | : Black |
| Moc | : 40W |
| Napięcie | : 220-240V ~ |
| Częstotliwość | : 50Hz |
| Materiał wykonania | : PP |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Długość przewodu | : 1.5m |
| Rodzaj wtyczki | : Zjednoczone |
| ostrze numer | : 3 łopatki |
| Średnica kratki | : D410mm |
| bieg | : 3 ustawienia |
| RPM | : 1250 r/min |
| wiatr typu | : Chłodny wiatr |
| Silny strumień powietrza | : 5.0m/s |
| Obszar użytkowania | : 9㎡ |
Więcej informacji -
3 ustawienia prędkości. Szeroki zasięg wiatru. Regulowany drążek rozporowy. Osłona siatki zabezpieczającej. Wytrzymała i odporna na ściskanie, cienka kratka zapobiegająca włożeniu palców. Przyciski mechaniczne, łatwe w obsłudze. Stabilna podstawa wentylatora zapewniająca bezpieczne użytkowanie. Niska prędkość: ciesz się chłodem, odpowiednia dla dziecka; Średnia prędkość: wygodny wiatr, aby pozbyć się ciepła. Wysoka prędkość: mocne skrzydło rozwiewa Twoje problemy. Oscylacja pozioma 75° za pomocą jednego przycisku , kąt pionowy można regulować ręcznie, zapewniając szerszy zakres nawiewu powietrza, ciesz się chłodem przez całe lato. Metalowy słup jest odporny na zużycie i niełatwo odkształcany, można go dostosować do różnych wymagań wysokości. Wysoki wysokiej jakości łopatki wentylatora PP o wyjątkowej pracy. 1- Po zmontowaniu wentylatora nie wolno już zdejmować osłony łopatek wirnika. 2-Nigdy nie wkładaj palców, ołówków ani żadnych innych przedmiotów przez kratkę, gdy pracuje wentylator. 3-Podczas pracy należy upewnić się, że wentylator stoi na stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia się. 4-Jeżeli urządzenie nie jest używane lub przed czyszczeniem, należy je odłączyć od gniazdka. 5-Proszę wytrzeć części zewnętrzne miękką szmatką nasączoną łagodnym detergentem. 6-Nie używaj wentylatora w pobliżu okna, deszcz może spowodować zagrożenie porażeniem elektrycznym. 7-Nie dopuść, aby woda lub inna ciecz dostała się do obudowy silnika lub jego wewnętrznych części.
- Kolor produktu: Czarny
- ostrze numer: 3.
- Opis produktu: 3 ustawienia prędkości;Szeroki zasięg wiatru;Osłona bezpieczeństwa;Wysuwany pręt do regulacji wysokości;Wysokiej jakości łopatki wentylatora;Stabilna podstawa wspornika parasola
- Średnica kratki: 410mm
- Wymiary: L600*W600*H1200mm
- Długość przewodu: 1.5m
- Maksymalna moc: 40W
- Napięcie: 220-240V ~
- Częstotliwość: 50Hz
- wiatr typu: Chłodny wiatr
- bieg: 3.
- RPM: 1250 r/min
- Silny strumień powietrza: 5.0m/s
- Obszar użytkowania: 9㎡
- Rodzaj wtyczki: Zjednoczone
- Materiał wykonania: PP
- Certyfikat: CE,RoHS
- Waga: 2.4kg
Pliki do pobrania