Żelazko parowe elektryczne 2000W spryskiwacz nieprzywierająca stopa
Odniesienie : B30104AAAT
Stan: Nowy produkt
Żelazko parowe ZACH zostało specjalnie zaprojektowane do wszystkich codziennych zadań związanych z prasowaniem. Dzięki dużej mocy 2000W szybko się nagrzewa.
87,70 zł
87,70 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Kolor produktu | : Niebieski/ biały |
| Moc | : 2000W |
| Pobór mocy w stanie czuwania | : ≤0.5W |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Częstotliwość | : 50-60Hz |
| Materiał wykonania | : ABS/PP |
| Certyfikat | : CE/RoHS/CB |
| Długość przewodu | : 1.9m |
| Parametry wtyczki | : 250V~/16A/2P+E |
| Rodzaj wtyczki | : Normy europejskie |
| Piastra | : Aluminium |
| Ilość Pary | : 15g/min. |
Więcej informacji -
Duża moc w połączeniu z nieprzywierającą stopką żelazka, sprawia że zagniecenia na ubraniach można łatwo wyprasować bez plam z wody i rdzy. Dzięki zbiornikowi na wodę o pojemności 180 ml wystarczy napełnić tylko raz na codzienną sesję prasowania.
Parametry techniczne:
- Kolor produktu: Niebieski/Biały
- Wymiary: L250*W103*H128mm
- Długość przewodu: 1.9m
- Moc: 2000W
- Napięcie: 220-240V~
- Częstotliwość: 50-60Hz
- Parametry wtyczki: 250V~,16A,2P+E
- Ilość Pary: 15g/min.
- Wytwarzanie pary: Max:36g/min.
- Rodzaj wtyczki: Normy europejskie
- Waga netto pojedynczego produktu: 970g
- Materiał wykonania: ABS,PP
- Piastra: Aluminium
- Certyfikat: CE,RoHS,CB
Wysoka moc i wydajność stylizacji, zarówno do prasowania parowego, jak i na sucho. Mocny strumień pary do szybkiego usuwania zagnieceń. 3 ustawienia temperatury, odpowiednie do różnych tkanin. Nieprzywierająca stopa do gładkiego prasowania. Funkcja zapobiegająca przeciekaniu. Zabezpieczenie przed przegrzaniem