Żelazna lampa wisząca biała bez źródła światła E27
Odniesienie : B10305MO8
Stan: Nowy produkt
- Maksymalna moc: Max.40W
- Długość przewodu: 100cm
- Wymiary: L115*W115*W1200 mm
- Napięcie: 220-240V
62,36 zł
62,36 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Kolor produktu | : Matowy biały |
| Gwint | : E27 |
| Moc | : MAX.40W |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Hg(mg) | : zero |
| Klasa IP | : IP20 |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Żywotność | : 6000h |
| Materiał wykonania | : Stal |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : I |
| Długość przewodu | : 100cm |
| Drutu | : 2x0.75mm² |
| Metoda instalacji | : Montaż zawieszenia |
Więcej informacji -
- Kolor produktu: Matowy biały
- Wymiary: L115*W115*W1200 mm
- Gwint: E27
- Drutu: 2x0.75mm²
- Długość przewodu: 100cm
- Maksymalna moc: Max.40W
- Napięcie: 220-240V
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Hg%: zero
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~40℃
- Materiał wykonania: Stal
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania